fbpx
Michał Pasternak kontra Piotr Szeliga

Michał Pasternak kontra Piotr Szeliga

Spis treści - Michał Pasternak kontra Piotr Szeliga

Federacja Fame MMA ogłosiła kolejne zestawieni, w którym zmierzy się Piotr Szeliga i Michał Pasternak. Okazuje się, że pogromca Marcina Wrzoska ma przed sobą nie lada wyzwanie. Michał jest bowiem zawodowcem, który ma na swoim koncie ponad 25 stoczonych pojedynków. Nieraz zdobywał tytuły mistrzowskie i od 2020 roku jest mistrzem federacji Wotore. Ostatni pojedynek Piotra Szeligi, mimo że nie trwał zbyt długo i zakończył się kontuzja rywala, można zaliczyć do wygranych zawodnika. Widać, że Piotr chce pokazać wszystkim, na co go stać i bierze sobie coraz to cięższych przeciwników.

Walka Szeligi z Wampirem

Chyba nikt nie spodziewał się, że kolejna walka Piotra odbędzie się z tak mocnym rywalem. Wszyscy widzowie Fame MMA spodziewali się, że do pojedynku z Szeliga wyjdzie jego oprawca, czyli Natan Marcon. Między zawodnikami bardzo iskrzyło podczas ostatnich paneli Fame MMA, a widzowie chcieli zobaczyć rozwiązanie tego konfliktu w klatce.

Zasady walki Piotr Szeliga i Michał Pasternak

Wychodzi na to, że zawodnicy zmierzą się w formule K-1. Cała walka odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. Wiele osób uważa, że ten pojedynek jest jednostronny, a Szeliga nie ma szansy na wygraną w tej walce. Pod postem federacji z ogłoszeniem walki postanowił wypowiedzieć się również Alan Kwieciński, który powiedział, że to on miał się bić z Pasternakiem, ale nie chciał dać mu sławy i pieniędzy, więc odmówił takiego starcia. Dodał również, że zawodnik mimo wszystko wyprosił sobie innego rywala i finalnie zmierzy się z Piotrem Szeligą.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!