fbpx
Łukasz Gikiewicz

Łukasz Gikiewicz

Zawodnik MMA Łukasz Gikiewicz

Biogram

Łukasz Gikiewicz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Łukasz Gikiewicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Łukasz Gikiewicz?

Łukasz Gikiewicz jest polskim piłkarzem, który zyskał rozpoznawalność na pozycji napastnika. Urodził się 26 października 1987 roku w Olsztynie. Swój piłkarski talent rozwijał w różnych klubach w Olsztynie, a następnie przez kolejne lata występował w klubach na terenie Polski.

Łukasz Gikiewicz – kariera klubowa

Kariera klubowa Łukasza Gikiewicza była pełna zmian klubowych, aż do momentu, gdy w 2009 roku podpisał dwuipółletni kontrakt z grającą wówczas w Ekstraklasie Polonią Bytom. Później przeniósł się do ŁKS-u Łódź, gdzie zapisał się w historii jako najlepszy napastnik klubu, będąc czołowym strzelcem I ligi w sezonie 2009/2010. Po okresie zainteresowania ze strony klubów Ekstraklasy, Gikiewicz podpisał czteroletni kontrakt ze Śląskiem Wrocław w czerwcu 2010 roku. Chociaż na początku były pewne problemy z przeprowadzką, ostatecznie dołączył do drużyny Śląska, gdzie zadebiutował w meczu ligowym z Cracovią. Wywalczył z klubem mistrzostwo Polski w sezonie 2011/2012.

Łukasz Gikiewicz – kariera za granicą

Po swojej przygodzie w Polsce Gikiewicz kontynuował swoją karierę za granicą. W kolejnych latach grał na Cyprze, w Tajlandii, Jordanii i Arabii Saudyjskiej, zdobywając tytuł króla strzelców jordańskiej ekstraklasy w sezonie 2017/2018.

Łukasz Gikiewicz – mistrzostwa Polski

W 2023 roku powrócił do Polski, gdzie dołączył do klubu KTS Weszło, beniaminka IV ligi mazowieckiej. To kolejny etap w karierze piłkarza, który zdobywał sukcesy na różnych etapach swojego piłkarskiego życia. Łukasz Gikiewicz ma także swoje sukcesy na koncie klubowym, takie jak mistrzostwo Polski z Śląskiem Wrocław czy mistrzostwo Jordanii z Al-Faisaly Amman.

Gikiewicz – życie prywatne

Łukasz Gikiewicz to zawodnik, który przez wiele lat pokazywał swój talent i zdobywał sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą. Poza boiskiem, Gikiewicz ma życie osobiste, w którym szczególne miejsce zajmuje jego żona Anja, pochodząca z Chorwacji. Jego brat bliźniak, Rafał Gikiewicz, również jest piłkarzem.

Łukasz Gikiewicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: Piłka nożna

Pseudonim: Gikiewicz

Data urodzenia (ile ma lat?): 26 października 1987

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Olsztyn, Polska

Łukasz Gikiewicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Łukasz Gikiewicz - Newsy