fbpx
Fagata zawalczy z martirenti

Fagata zawalczy z Martirenti? – czy szykuje się nam nowe ciekawe zestawienie?

Spis treści - Fagata zawalczy z Martirenti? – czy szykuje się nam nowe ciekawe zestawienie?

W ostatnim czasie bardzo głośno jest o Fagacie za sprawą wycieku jej filmików, w których mówi, że jest z influencerami dla pieniędzy i zasięgów. Mieliśmy szansę zobaczyć wypowiedź Martirenti na ten temat, która opowiada, że została perfidnie oszukana przez przyjaciółkę i chłopaka. Masza Graczykowska, która opublikowała oczerniające Fagatę filmiki, wspomniała o incydencie z, jak to nazwała „influencerem drugiej kategorii”, którym okazał się Michał Gała. Był on do niedawna chłopakiem Martirenti a sama Fagata była jej przyjaciółką.

Martirenti o dramie Fagaty

Marta wypowiedziała się na temat tej sytuacji i zakomunikowała wszystkim, że czuje się oszukana w związku z zaistniałą sytuacją. Dziewczyna była zszokowana i zdenerwowana sytuacją, w której jej była przyjaciółka wylądowała w pokoju hotelowym z jej eks. Jak twierdzi Martirenti nawet przed pójściem Fagaty i Gały do pokoju hotelowego ta pocieszała ją, gdy płakała jej w rękaw. Całą sytuację skomentował zamieszany w nią Michał Gała, który stwierdził, że podczas festiwalu zarówno on, jak Agata byli singlami i nikogo nie powinno obchodzić co robili w czasie wolnym.

Czy zobaczymy Martirenti i Faga tę w oktagonie?

Uważamy, że takie zestawienie w wyniku zaistniałych sytuacji mogłoby być bardzo ciekawe. Dziewczyny mają realny konflikt, o którym jest głośno w całym internecie. Walkę mógłby podkręcić fakt, że zarówno Fagata, jak i Martirenti nie są debiutantkami i mają już jakieś zaplecze sportowe za sobą. Dodatkowo konferencje z ich udziałem na pewno byłyby ciekawe i przepełnione emocjami. A wy chcielibyście zobaczyć Fagatę i Martirenti w oktagonie?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!