fbpx
Denis obraził się na ojca za walkę z Wielkim Bu!? Załęcki o relacjach z synem!

Denis obraził się na ojca za walkę z Wielkim Bu!? Załęcki o relacjach z synem!

Spis treści - Denis obraził się na ojca za walkę z Wielkim Bu!? Załęcki o relacjach z synem!

Dawid Załęcki, po swojej ostatniej walce z „Wielkim Bu” podczas gali Clout MMA 4, zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego wpisu swojego syna, Denisa Załęckiego. Wydaje się, że między ojcem a synem znowu doszło do spięcia. Crazy, jak określany jest w kręgach freak-fightów, stanął do pojedynku z Wielkim Bu z ogromną przewagą wagową, ważąc ponad 30 kg mniej od swojego rywala. Walka zakończyła się szybko, gdy Gdańszczanin pokonał go przez TKO już w pierwszej rundzie. Po walce na Instagramie pojawił się wpis Denisa Załęckiego, który ostro skomentował porażkę ojca i zaproponował rewanż na brutalnych zasadach, sugerując walkę pełnego MMA na gołe pięści.

Dawid Załęcki komentuje umiejętności syna!

Dawid Załęcki odniósł się do wpisu swojego syna podczas rozmowy z kanałem Fansportu TV. Choć nie był zbyt dobrze zaznajomiony z treścią wpisu, uważa, że Denis musiałby przejść długie i intensywne przygotowania, aby kolejny pojedynek miał sens.

– Coś słyszałem, ktoś mi coś czytał, ale to wiesz, jednym uchem. Denis, jeśli chce z nim walczyć, musi poświęcić pół roku na solidne przygotowania. Inaczej nie ma sensu, bo wynik będzie ten sam – skomentował Dawid Załęcki.

Relacja między ojcem a synem wydaje się być napięta, a komentarz Dawida sugeruje, że kolejny pojedynek między Dawidem a „Wielkim Bu” nie jest obecnie w planach. Czy ta sytuacja doprowadzi do dalszych spięć między Załęckimi? Odpowiedź na to pytanie pozostaje niejasna.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!