fbpx
Bracia Malczyńscy otwarli nowy kebab we Wrocławiu!

Bracia Malczyńscy otwarli nowy kebab we Wrocławiu!

Spis treści - Bracia Malczyńscy otwarli nowy kebab we Wrocławiu!

Marcin i Dawid Malczyńscy, znani polscy influencerzy, twórcy popularnego kanału YouTube oraz uczestnicy freak fightów FAME MMA. Aktualnie postanowili rozszerzyć swoje przedsięwzięcia i otworzyli własną restaurację kebab w stolicy Dolnego Śląska. Bracia Malczyńscy zdobyli szerokie uznanie i popularność dzięki swoim twórczym produkcjom na kanale YouTube. Przez lata tworzyli różnorodne treści, ale to seria „Typowy Dres” przyniosła im największe rozpoznawalność. Ich kanał przyciągnął miliony widzów, a jedno z nagranych przez nich wideo, „Typowa Kobieta”, zdobyło ponad 9,5 miliona wyświetleń.

Gdzie znajduje się Nano Kebab Malczyńscy?

Teraz bracia postanowili podjąć kolejne wyzwanie i wkraczają w branżę gastronomiczną, otwierając własny kebab. Restauracja o nazwie „Nano Kebab” mieści się na ulicy Nowowiejskiej 82 we Wrocławiu. Wnętrze restauracji zostało przyozdobione srebrnymi i złotymi przyciskami YouTube oraz koszulkami związanej z nimi walki freak fightowych, co dodaje mu unikalnego charakteru.

W jakich godzinach otwarta jest restauracja Malczyńskich?

Lokal jest czynny od godziny 13:00 do 22:00, zapewniając smaczne dania kebab w różnych wariantach. Otwarcie Nano Kebab okazało się ogromnym sukcesem dla braci Malczyńskich. Ilość osób, które pojawiły się w lokalu, przerosła ich oczekiwania, co świadczy o dużej popularności i zainteresowaniu ich marką.

Nano kebab Malczyńscy poszukuje pracowników

Nano Kebab, oprócz serwowania pysznego jedzenia, szuka również pracowników. W widocznym ogłoszeniu na drzwiach lokalu widnieje informacja o oferowanych wynagrodzeniach w wysokości 4700 zł netto. Jednakże, pod gwiazdką w dolnym rogu ogłoszenia znajduje się drobny druczek, który precyzuje, że takie wynagrodzenie jest dostępne jedynie dla studentów, którzy przepracują 200 godzin miesięcznie.

Czy warto odwiedzić Kebab Malczyńscy?

Nowo otwarty kebab Nano Kebab przyciąga uwagę mieszkańców Wrocławia i miłośników kanału Braci Malczyńskich. Jego połączenie unikalnej atmosfery, smacznych dań i powiązań z popularnymi influencerami stanowi interesującą propozycję dla wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego i smacznego. Okazało się, że otwarcie restauracji przyciągnęło wiele osób i zdecydowanie przerosło to oczekiwania braci. W Google możemy zobaczyć, że restauracja ma ocenę 4,8 na 160 osób wystawiających swoją opinie, co jest bardzo dobrym wynikiem. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć braciom powodzenia w nowej przygodzie gastronomicznej i smacznego kebaba wszystkim gościom Nano Kebab!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!