fbpx
Boxdel o pojawieniu się Nikity w rezydencji GOATS

Wiewiór dołączył do uniwersum Nikity i Ferrariego [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Wiewiór dołączył do uniwersum Nikity i Ferrariego [AKTUALIZACJA]

Wieloaspektowy konflikt pomiędzy Michałem Baronem, Sylwestrem Wardęgą a Amadeuszem Roślikiem nabiera nowego wymiaru. Do całego uniwersum dołączyła kolejna postać, a mianowicie Maksymilian Wiewiórka. Sprawa, która wybuchła po nieproszonym gościu na urodzinach Wojtka Goli, staje się teraz polem wzajemnych oskarżeń i publicznej batalii. Wiewior na swoim instagramie opublikował relację, w której powiedział, że Nikita nie została dobrze przyjęta przez innych, a on sam powiedział jej co o niej myśli. Cała sytuacja nabrała tempa po opublikowaniu przez Ferrariego kolejnego filmu na jego kanale YouTube, mającego rzekomo ukazać prawdę dotyczącą podejścia ludzi do Nikity. Jednak materiał skupiał się głównie na dobrze bawiących się influencerach, którzy byli w stanie nietrzeźwości. W jednym z fragmentów nagrania pojawiła się rozmowa między Wiewiórką a Władcą Piekieł, co dodało pikanterii do konfliktu. Wiele osób zaczęło zarzucać Wiewórowi pod filmikiem, że w czasie rozmowy był pod wpływem narkotyków.

Wiewór odpowiada na film Amadeusza Ferrariego

Maksymilian Wiewiórka wyraził swoje oburzenie i rozczarowanie, uznając to za naganne zachowanie. Postanowił zabrać głos na Instagramie, zapowiadając konsekwencje dla Ferrariego i jego towarzyszki. Natomiast Ferrari bronił się, twierdząc, że Wiewiórka był świadomy nagrywania i sam zbliżył się do kamery. Rozczarowany Wiewiórka oskarża Ferrariego o celowe nagranie go w stanie nietrzeźwości, mające na celu jego upokorzenie i poniżenie. Konflikt między influencerami staje się coraz bardziej skomplikowany i trudno przewidzieć, jak potoczą się te wydarzenia. Napiecie w środowisku influencerów zacieśnia się, a publiczność obserwuje rozwijającą się sytuację z zainteresowaniem. Konflikt, który początkowo wydawał się być prostym incydentem, nabiera coraz większej skali i wpływa na relacje pomiędzy zaangażowanymi stronami.

Boxdel o pojawieniu się Nikity w rezydencji GOATS

Kontrowersje wokół pojawienia się Nikity na imprezie w domu GOATS wciąż budzą emocje w świecie Internetu. Założyciele GOATS, popularnego projektu, nie kryją swojego zdenerwowania w związku z tym incydentem. Wszystko zaczęło się, gdy Amadeusz Ferrari zaprosił Nikitę na prywatną imprezę w ich rezydencji, co wywołało burzę w mediach społecznościowych. W swoim publicznym oświadczeniu Boxdel, jeden z założycieli GOATS, wyraził swoje rozczarowanie tym, że nikt nie zajął się tym, aby Nikita nie pojawiła się na tym wydarzeniu. Zaznaczył, że promocja tej kontrowersyjnej postaci nie była ich intencją, a zaproszenie jej do ich domu wydaje się być sprzeczne z ich wcześniejszymi deklaracjami.

Ferrari odpowiada na film Boxdela

Amadeusz niezwłocznie zareagował na oskarżenia i opublikował film, w którym powiedział, że otrzymał zaproszenie na urodziny Wojtka z osobą towarzyszącą. Dodał, że bardzo nie podoba mu się traktowanie Nikoli jak trędowatej i wytykanie jej palcami. Amadi stwierdził, że Nikita została przyjęta przez gości bardzo dobrze, a kamerzyści GOATS nawet nagrywali ich podczas imprezy. Ferrari zaznaczył, że Wojtek, który miał urodziny nie wyprosił jej z imprezy i co ważne nie przeszkadzała mu jej obecność. Na końcu powiedział, że jest to przykre dla Nikoli, ponieważ poczuła się jak zwykły śmieć i płakała w pokoju po filmie Boxdela.

Nikita komentuje film Boxdela

Nikita również postanowiła odnieść się do całego incydentu i skomentować swoje doświadczenia na imprezie. W jednym z materiałów opublikowanych u Amadeusza wyznała, że film Boxdela jest załosny. Wspomniała, że została serdecznie przyjęta przez innych gości, którzy rozmawiali z nią i nawet robili sobie wspólne zdjęcia. Wspomniała również o rozmowie z Wojtkiem Golą, który obchodził swoje urodziny w rezydencji GOATS i bardzo ciepło ją przywitał. Jest jasne, że cała sytuacja wokół pojawienia się Nikity w domu GOATS wywołała wiele kontrowersji i emocji. Choć incydent zasmucił zarówno założycieli, jak i samą Nikitę, wydarzenie to staje się jednym z gorących tematów w świecie Internetu. Trudno przewidzieć, jak te wydarzenia wpłyną na relacje między zaangażowanymi stronami i czy przyczynią się do dalszych konsekwencji w przyszłości.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!