fbpx
Artur Gwóźdź Wyraża Oburzenie w Sprawie Pandora Gate!

Artur Gwóźdź Wyraża Oburzenie w Sprawie Pandora Gate!

Spis treści - Artur Gwóźdź Wyraża Oburzenie w Sprawie Pandora Gate!

Artur Gwóźdź, założyciel grupy menadżerskiej Artnox, ostro skomentował aferę Pandora Gate, wyrażając jednocześnie swoje potępienie wobec przerażających wiadomości YouTuberów do nieletnich. Cała Polska obecnie żyje skandalem Pandora Gate, który wybuchł po ujawnieniu zalotów internetowych gwiazd wobec młodych dziewczyn. To sprawiło, że wiele osób zastanawia się nad zachowaniami swoich idoli internetowych oraz podnosi ważne pytania dotyczące etyki w mediach społecznościowych, zwłaszcza w kontekście młodszych fanów. Artur Gwóźdź dołączył do grona osób wyrażających swoje oburzenie w tej sprawie. Po jubileuszowej gali Babilon MMA 40 udzielił on wywiadu, w którym jasno i ostro wyraził swoje zdanie na temat afera Pandora Gate. Powiedział:

„Ja to potępiam – dla mnie to jest dramat. Dla mnie tacy ludzie nie powinni istnieć. Słuchaj, byłem w pewnym miejscu i przez takie postacie spędzałem czas na izolatce, bo nie dawałem im żyć – z uwagi na to, kim są. Dla mnie dziecko jest święte, a dziećmi są wszyscy, którzy nie skończą 18 lat.”

Artur Gwóźdź potępia zachowanie YouTuberów!

Gwóźdź dodał również, że nigdy nie można tolerować takich zachowań i że takie słowa osób dorosłych skierowane do dzieci nie powinny mieć miejsca w społeczeństwie. Artur Gwóźdź podkreślił, że głównymi ofiarami w tej sytuacji są dzieci, które mogą ponieść traumatyczne skutki tych doświadczeń przez całe życie. Jego słowa odzwierciedlają głosy wielu innych osób, które apelują o odpowiedzialność i etyczne zachowanie w przestrzeni internetowej, szczególnie w kontekście treści skierowanych do młodszych widzów. Sprawa Pandora Gate wywołała ważną debatę na ten temat, a oburzenie społeczeństwa wobec nieodpowiednich zachowań w mediach społecznościowych jest coraz bardziej widoczne.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!