fbpx
Apteka w rękach policji? Kontrowersyjny Szymon N. znany jako "Apteka" aresztowany!

Apteka w rękach policji? Kontrowersyjny Szymon N. znany jako „Apteka” aresztowany!

Spis treści - Apteka w rękach policji? Kontrowersyjny Szymon N. znany jako „Apteka” aresztowany!

Śląska policja kontynuuje swoje wysiłki w zwalczaniu przestępczości pseudokibiców i tym razem udało im się rozbić zorganizowaną grupę zajmującą się produkcją i handlem narkotykami. W ramach wspólnych działań, policjanci z różnych jednostek śląskiej policji, w tym specjalne oddziały z Katowic, zatrzymali czterech mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudokibiców. Przeszukania przyniosły znaczne znaleziska w postaci narkotyków oraz gotówki. Zatrzymanych przewieziono do Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu, gdzie prokurator przedstawił im zarzuty.

Szymon Nowowiejski – w rękach policji

Podczas ostatniej operacji zatrzymano czterech mężczyzn w wieku od 26 do 31 lat. Wśród zatrzymanych policja odnotowała obecność Szymona N., zawodnika MMA z federacji „WOTORE”, który jest znany również pod pseudonimem „Apteka”. W trakcie przeszukań mieszkań, samochodów i garaży należących do zatrzymanych, funkcjonariusze zabezpieczyli nie tylko narkotyki i gotówkę. Znalazła się również nielegalne broń taką jak maczety, kastety oraz kamizelki kuloodporne.

Szymon Nowowiejski Apteka usłyszy zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej?

Mężczyźni odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się produkcją i handlem narkotykami, w tym amfetaminą, mefedronem i marihuaną, a także za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Za te przestępstwa grozi im kara od kilku do 12 lat pozbawienia wolności. Trzech z podejrzanych zostało tymczasowo aresztowanych na okres 3 miesięcy, natomiast czwarty objęty został policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju.

Walka Apteki z Kamilem Mindą na gali Wotore

Najbardziej kontrowersyjnym zatrzymanym jest Szymon N., znany również jako „Apteka”. Ten pseudokibic zyskał rozgłos dzięki swoim konfliktom i starciom w środowisku walki MMA. Jego pierwszym celem było starcie z popularnym freak fighterem Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Zaatakował go w Tajlandii, a cały film z zajścia opublikował na swoich mediach społecznościowych. Ta sytuacja zagwarantowała mu walkę na gali Wotore. Jednak podczas walki to klubowy kolega Amadeusza, czyli Kamil Minda, zademonstrował mu brutalną lekcję pokory. Minda mocnym ciosem złamał szczękę i nos Szymona N., a następnie udusił go do nieprzytomności.

Mirosław Okniński potwierdza aresztowanie Szymona Nowowiejskiego

Trener Mirosław Okniński, który był obecny na gali WOTORE, potwierdził aresztowanie Szymona N. w wywiadzie udzielonym dla fansportu.pl. W nagraniu przedstawionym przez policję można zobaczyć moment zatrzymania „Apteki”, który wywołał wiele emocji wśród fanów sportu. Śląska policja kontynuuje swoje działania w walce z przestępczością pseudokibiców i narkotykowym handlem.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!