fbpx
Anna Antończak w ogniu krytyki Internautów! - Kontrowersje wokół ostatniej transmisji z udziałem Piotra Szeligi!

Anna Antończak w ogniu krytyki Internautów! – Kontrowersje wokół ostatniej transmisji z udziałem Piotra Szeligi!

Spis treści - Anna Antończak w ogniu krytyki Internautów! – Kontrowersje wokół ostatniej transmisji z udziałem Piotra Szeligi!

Sytuacja wokół Anny Antończak i jej relacji z freak fightowym zawodnikiem Piotrem Szeligą wciąż budzi kontrowersje i niepokój wśród Internautów. Choć życie Rafała Antończaka, byłego zawodnika muay thai i trenera z Rzeszowa, jest obecnie w stanie ciężkiego zagrożenia, a on sam toczy trudną walkę o powrót do zdrowia, Anna Antończak wzbudza zainteresowanie ze względu na swoje postępowanie. Rafał Antończak doznał utraty przytomności we wrześniu 2021 roku podczas gali sportów walki. Od tego momentu jego życie i życie jego bliskich wywróciło się do góry nogami. Aktualnie toczy rehabilitację, ale stan zdrowia pozostaje nadal bardzo poważny. Anna Antończak, jako jego żona, znalazła się w trudnej sytuacji, ale to, co budzi kontrowersje, to jej relacja z Piotrem Szeligą.

Kontrowersje wokół Anny Antończak!

Internauci podkreślają, że Piotr Szeliga to nie tylko freak fightowy zawodnik, ale również przyjaciel byłego trenera Rafała Antończaka. W obliczu trudnej sytuacji zdrowotnej Antończaka, relacja Szeligi z Anną Antończak budzi wiele emocji i pytań. Ostatnia transmisja z udziałem Piotra Szeligi wywołała burzę w sieci. W trakcie gry, w którą zaangażowany był Szeliga, Anna stanęła w centrum uwagi, gdy dostała pytanie na temat jej męża. Kobieta odpowiedziała na nie na sposób, który spotkał się z falą krytyki i oburzenia. Stwierdziła, że osoba pytająca powinna zapytać samego Rafała Antończaka, ponieważ od dwóch lat nie komunikuje się z nią. Sformułowanie to wydaje się wyjątkowo nieodpowiednie, biorąc pod uwagę sytuację zdrowotną jej męża. Internauci wyrazili swoje zdanie na temat zachowania Anny Antończak, negatywnie oceniając jej odpowiedź i jej ogólną postawę. W opinii wielu, taki sposób wypowiedzi jest nie tylko nieodpowiedni, ale również nieczuły wobec trudnej sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się Rafał.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!