fbpx
Amadeusz "Ferrari" Roślik ostrzega rywala przed walką w USA!

Amadeusz „Ferrari” Roślik ostrzega rywala przed walką w USA!

Spis treści - Amadeusz „Ferrari” Roślik ostrzega rywala przed walką w USA!

Amadeusz „Ferrari” Roślik, znany w świecie freak fightów jako jedna z największych gwiazd FAME, rozpoczął swoją kampanię przed nadchodzącym pojedynkiem w Stanach Zjednoczonych. Zawodnik jest przekonany o swojej wygranej i nie szczędzi mocnych słów pod adresem przeciwnika. Roślik, który zdecydował się zmierzyć z Anthonym Taylorem, byłym zawodnikiem Bellatora, teraz walczącym w federacji Misfits, wywołał burzę w mediach społecznościowych. Jego pojedynek prawdopodobnie odbędzie się w formule boksu.

Ferrari kontra Taylor – wymiana zdań między zawodnikami!

Pierwsze wymiany zdań pomiędzy zawodnikami miały już miejsce, a Taylor zadeklarował, że szybko pokona Roślika. Jednakże „Ferrari” nie pozostaje dłużny i odpalił mocną ripostę. Roślik nie tylko wbił szpilkę w Taylora, ale również w jego rywala, sugerując, że zniszczy Amerykanina w ringu. Pomimo znacznie większego doświadczenia Taylora w sportach walki, Roślik nie ustępuje terytorialnie i zapowiada dominację w pojedynku. Mając na koncie ponad 11 lat walk w MMA i boksie, w tym starcia z bratem Tysona Fury’ego, Taylor wie, jak radzić sobie w ringu. Jego pewność siebie jest niezachwiana, a jego ostrzeżenia dla przeciwnika są jasne i stanowcze.

„– Oh, twoja największa wygrana była tą przeciwko grubasowi z Zespołem Downa, „Salt Papim”. Jak możesz walczyć z upośledzonymi? Słuchaj, ja nie nie gram w żadne gierki. Jesteśmy kompletnie inni przyjacielu i zapamiętasz te słowa po naszym pierwszym spotkaniu. Jedno złe słowo z twojej paskudnej, p…dolonej gęby i skrzywdzę cię tak, że zostanie ci ślad do końca twojego żałosnego życia – zapowiedział “Ferrari”.” – oświadczył Roślik.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!