fbpx
fen 40

3 pasy mistrzowskie na szali – FEN 40

Spis treści - 3 pasy mistrzowskie na szali – FEN 40

18 czerwca 2022 roku odbędzie się kolejna gala federacji FEN. Gala z numerem 40 może się okazać jedną z najlepszych gal MMA tego roku w kraju nad Wisłą, a to za sprawą 3 pasów mistrzowskich na szali. FEN 40 zbliża się wielkimi krokami, a emocje w ostródzkim amfiteatrze mogą być niesamowite.

Kto zawalczy o pas mistrzowski na gali FEN 40?

Na gali FEN 40 dojdzie do 3 walk o pas mistrzowski. W Ostródzie dowiemy się, czy obecni mistrzowie obronią swoje pasy, a także, kto sięgnie po zwakowany pas kategorii średniej.

Waga piórkowa (65.6 kg): Kacper Formela vs. Aleksandr Gorshechnik

Kacper Formela stanie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego federacji FEN. Zawodnik Mighty Bulls po 3 miesiącach skrzyżuje swoje rękawice z wymagającym Ukraińcem. Czy Kacper Formela zachowa zwycięską passę i dołoży 5 zwycięstwo z rzędu w federacji FEN?

Waga półśrednia (77.1 kg): Cezary Oleksiejczuk vs. Kamil Kraska

Młodszy brat Michała Oleksiejczuka stanie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego, który wywalczył w listopadzie 2021 roku. Od kilku miesięcy, Cezary trenuje w klubie Ankos MMA u trenera Kościelskiego. Czy zmiana klubu zaprocentuje jeszcze lepszym przygotowaniem do walki?

Waga średnia (83.9 kg): Marcin Naruszczka vs. Piotr Kuberski

Po odejściu Andrzeja Grzebyka, nastał czas na wyłonienie króla wagi średniej. W oktagonie spotkają się doświadczony Marcin Naruszczka z WCA oraz Piotr Kuberski z Ankos MMA. Marcin ostatnie pojedynki toczył w Czechach, gdzie szło mu różnie, natomiast Piotr może się pochwalić 6 zwycięstwami z rzędu (2 w FEN). Kto zasiądzie na tronie wagi średniej?

Termin gali – FEN 40

Gala FEN 40 odbędzie się 18 czerwca 2022 roku w Amfiteatrze w Ostródzie. Gala rozpocznie się od godziny 19:00 i zobaczymy dwa pojedynki semi-pro MMA. Niektórzy widzowie są zdziwienie terminem gali. FEN 40 odbędzie się tego samego dnia co gala KSW 71, na której o pas mistrzowski zawalczy Ziółkowski vs. Rajewski, a także w oktagonie wystąpi Artur Szpilka. Jest to dość mocny pstryczek w nos dla organizacji FEN od włodarzy KSW. Wydaje się jednak, że tak hitowe pojedynki na karcie walk FEN 40 przyciągną masę ludzi do Ostródy, a także przed telewizory. FEN będzie można oglądać na Polsat Sport Fight od 19:00 i na Super Polsat od 20:00.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!