fbpx
Żona Murańskiego gotowa postrzelić kogoś w kolano?! - staje w obronie męża?

Żona Murańskiego gotowa postrzelić kogoś w kolano?! – staje w obronie męża?

Spis treści - Żona Murańskiego gotowa postrzelić kogoś w kolano?! – staje w obronie męża?

W jednym z ostatnich wywiadów udzielonych przez Jacka Murańskiego po konferencji przed galą Clout MMA 4, pojawiły się bardzo kontrowersyjne i zaskakujące wypowiedzi na temat jego partnerki życiowej. Murański nie krył się z tym, co jego żona jest gotowa zrobić w obronie swojego męża. Walka między Marcinem Najmanem a Jackiem Murańskim od dawna była jedną z najbardziej oczekiwanych na gali Clout MMA 4. Dlatego też obaj zawodnicy pojawiają się w wielu wywiadach i relacjach. Ostatnio Murański udzielił wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu, gdzie nieco niespodziewanie zdradził, jaką siłę stanowi jego żona.

Żona Murańskiego chciała użyć broni podczas konferencji?

Murański, znany z niekonwencjonalnego podejścia i prowokacyjnych wypowiedzi, opowiedział o sytuacjach konfliktowych, w jakie wpadał po konferencji Clout MMA 4. Jednak najbardziej zaskakujące było, gdy opisał, jak jego partnerka stanęła w jego obronie:

„Za chwilę mogą mieć taką sensację, że do walki sobotniej nie dojdzie. Przynajmniej jednej, bo przynajmniej jeden z nich miałby przestrzelone kolano. I tyle, dlatego poprosiłem Asię, żeby wysłuchała mnie i wróciła na miejsce, bo nic mi tu nie grozi.”

Wypowiedź Murańskiego wzbudziła zdziwienie Kaniowskiego, który zapytał, czy chodzi o użycie broni palnej. Murański jednak unikał precyzyjnej odpowiedzi, sugerując jedynie, że partnerka niekoniecznie musi używać rąk, by się bronić. Oczekiwana walka między Najmanem a Murańskim przyciąga uwagę fanów i media, a wypowiedź Murańskiego dodatkowo podgrzała atmosferę przed wydarzeniem.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!