fbpx
Joanna Murańska

Joanna Murańska

Zawodnik MMA Joanna Murańska

Biogram

Joanna Murańska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Joanna Murańska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Joanna Godlewska?

Godlewska – Murańska to postać, której nazwisko zaczęło przewijać się w mediach głównie w kontekście światka freak fightów, a wszystko to za sprawą jej związku z popularnym zawodnikiem FAME MMA, Jackiem Murańskim.

Joanna Godlewska – Edukacja

Joanna Godlewska – Murańska to nie tylko żona Jacka Murańskiego, ale także aktorka. Jej droga do świata sztuki rozpoczęła się od studiowania Zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Jednak pasja do aktorstwa zwyciężyła, co skłoniło ją do kontynuowania nauki w Szkole Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu.

Joanna Godlewska – Aktorka

Po ukończeniu szkoły aktorskiej, Joanna Godlewska – Murańska zaczęła budować swoją karierę w świecie filmu i telewizji. Znana jest z ról w popularnych serialach, takich jak „Policjanci i Policjantki” czy „Pierwsza Miłość”. Jej wszechstronność aktorska pozwoliła jej na wcielanie się w różnorodne postaci, od szefowej korporacji po uwodzicielkę męża przyjaciółki.

Joanna Godlewska – Rodzina

Joanna Godlewska – Murańska udowadnia, że można pogodzić życie aktorskie z rolą matki i żony. Jako matka Mateusza Murańskiego, jednego z czołowych zawodników FAME MMA, znajduje równowagę między byciem aktywną zawodniczką w świecie sztuk walki a pełnieniem roli matki.

Joanna Godlewska – Freak Fight

Ostatnio nazwisko Joanny Godlewskiej – Murańskiej często pada w kontekście możliwego debiutu w freak fight. Propozycje walki dla niej pojawiały się w różnych mediach, a związane z nią spekulacje krążą w środowisku MMA. Mimo że początkowo mówiono, że nie jest zainteresowana wejściem do klatki, to ostatnie doniesienia sugerują, że może jednak rozważać tę opcję.

Joanna Godlewska – Mąż i Syn

Joanna Godlewska – Murańska jest żoną Jacka Murańskiego, popularnego zawodnika FAME MMA. Para doczekała się syna, Mateusza Murańskiego, który również święci triumfy w światku freak fight. O rodzinie Godlewskiej – Murańskiej mówiło się głośno również w związku z incydentem na ważeniu przed galą FAME MMA 14, gdy Alan Kwieciński przyniósł ze sobą kontrowersyjne zdjęcia żony Jacka Murańskiego.

Joanna Godlewska

Godlewska – Murańska to kobieta wielu talentów i fascynacji, które zdają się składać w interesującą i barwną mozaikę jej życia. Czas pokaże, czy spekulacje dotyczące jej ewentualnego debiutu we freak fightach przekształcą się w rzeczywistość.

Joanna Murańska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Żona Murana

Data urodzenia (ile ma lat?): 1970 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Szczecinek, Polska

Joanna Murańska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Joanna Murańska - Newsy