fbpx
Wrzosek Nie Pojawi się na KSW Epic! - Lewandowski zabiera głos!

Wrzosek Nie Pojawi się na KSW Epic! – Lewandowski zabiera głos!

Spis treści - Wrzosek Nie Pojawi się na KSW Epic! – Lewandowski zabiera głos!

Marzec zapowiadał się obiecująco dla fanów mieszanych sztuk walki, szczególnie tych związanych z polskim gigantem – KSW. Plotki o możliwej walce Marcin Wrzoska na nadchodzącej gali KSW Epic roznosiły się szybko po środowisku MMA. Jednak teraz, w sprawie udziału „Polish Zombie” w tym wydarzeniu, głos zabrał jeden z właścicieli KSW, Martin Lewandowski. Wrzosk, znany również jako „Polish Zombie”, ma za sobą imponującą karierę w KSW, stając do ośmiu pojedynków i wygrywając cztery z nich. Jego triumf, który zdobył w grudniu 2016 roku, kiedy pokonał Artura „Kornika” Sowińskiego, zapewnił mu pas mistrzowski. Jednakże, potem przegrał go na pierwszej historycznej gali KSW na PGE Narodowym z Kleberem Koike Erbstem. Wrzosek stoczył także walki z takimi rywalami jak Salahdine Parnasse, Norman Parke czy Borys Mańkowski.

Lewandowski Ostro o Karierze Wrzoska!

Lewandowski zabrał głos, rozmawiając z Karolem Garncarzem, wyjawiając, że Marcin Wrzosek nie wystąpi na gali KSW Epic. Wydawało się to mocnym komentarzem ze strony właściciela KSW.

„Wiem na pewno, że Marcin nie będzie walczył na KSW Epic. My nie jesteśmy platformą, na której zawodnicy, którzy odchodzą, mają kończyć kariery. To nie jest tak, że wszyscy chcą wrócić do nas. Było wiele niesnasek. To jest historia, o której chcę zapomnieć, zarówno jeśli mówimy o Dawidzie Zawadzie, jak i Marcinie Wrzosku” – powiedział Lewandowski.

Ta wypowiedź wyraźnie pokazuje, że KSW trzyma się swoich zasad i nie zamierza odchodzącym zawodnikom otwierać drzwi z powrotem. Dla fanów pozostaje czekać na kolejne ogłoszenia dotyczące składu gali KSW Epic i zobaczyć, jakie emocje przyniesie to wydarzenie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!