fbpx
Marcin Wrzosek Oskarżony o Przemoc Domową! - Wydaje Oświadczenie!

Marcin Wrzosek Oskarżony o Przemoc Domową! – Wydaje Oświadczenie!

Spis treści - Marcin Wrzosek Oskarżony o Przemoc Domową! – Wydaje Oświadczenie!

Jeden z czołowych zawodników Fame MMA, Marcin Wrzosek, znalazł się w środku szokującej sytuacji po oskarżeniach o przemoc domową ze strony swojej partnerki. Były mistrz KSW szybko zareagował na te doniesienia, wydając oficjalne oświadczenie w tej sprawie. W piątkowy wieczór społeczność internetowa została wstrząśnięta szokującymi informacjami dotyczącymi Marcin Wrzoseka. Partnerka zawodnika opublikowała serię wpisów na Instagramie, sugerując, że były mistrz KSW stosował przemoc domową. Wpis zawierał zdjęcia i nagrania, które rzekomo potwierdzały jej oskarżenia, ukazując m.in. zniszczony sprzęt w domu.

Wrzosek odpowiada na oskarżenia byłej partnerki!

Po szybkim rozprzestrzenieniu się tych informacji, sam Wrzosek zdecydował się przerwać milczenie i odpowiedzieć na oskarżenia. W oświadczeniu opublikowanym na jego koncie Instagram, zawodnik kategorycznie zaprzeczył zarzutom. Wrzosek napisał:

„Wobec ukochanych osób przemoc fizyczna jest dla mnie czymś niepojętym. Takie zachowania są mi obce. Obecnie moja rodzina przeżywa trudny czas”

Zawodnik podkreślił, że rodzina zawsze była dla niego priorytetem, ale z troski o najbliższych nie będzie w sposób szczegółowy komentował sytuacji publicznie. Prosi również o powstrzymanie się od komentarzy, które mogą negatywnie wpływać na sytuację. Sprawa ta z pewnością będzie rozwijać się w najbliższym czasie, a zarówno fanowie, jak i społeczność MMA, z niecierpliwością będą oczekiwali dalszych informacji i wyjaśnień w tej kontrowersyjnej sprawie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!