fbpx
Natsu Wydała Oświadczenie w sprawie Pandora Gate! -"Nie Jestem w Stanie Normalnie Funkcjonować"

Natsu Wydała Oświadczenie w sprawie Pandora Gate! -„Nie Jestem w Stanie Normalnie Funkcjonować”

Spis treści - Natsu Wydała Oświadczenie w sprawie Pandora Gate! -„Nie Jestem w Stanie Normalnie Funkcjonować”

Po długim okresie milczenia Natsu, partnerka Marcina Dubiela, postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w związku z aferą Pandora Gate. Jej stanowisko było oczekiwane przez wiele osób, biorąc pod uwagę medialny rozgłos wokół tej kontrowersyjnej sprawy. Natsu, która jest związana z Marcinem Dubielem, nie wypowiadała się na temat afery od momentu publikacji przez Sylwestra Wardęgę wideo obnażającego rzekome nieodpowiednie zachowania polskich youtuberów. W swoim obszernym oświadczeniu na Instagramie wyraziła swoje stanowisko w tej sprawie.

Natsu odnosi się do publikowania nieodpowiednich treści

Na początek wyraziła swoje ubolewanie, że została wciągnięta w tę kontrowersyjną sprawę. W oświadczeniu podkreśla, że od pewnego czasu już nie tworzy treści skierowanych do młodszych widzów. Ostatnio nie uczestniczyła także w projektach skierowanych do dzieci. Ponadto, większość jej obserwatorów na Instagramie to osoby dorosłe, co dowodzi, że obserwują ją ludzie dorosli, akceptujący charakter jej treści. Udowodniła to pokazując screeny swoich statystyk na Instagramie.

Natsu odnosi się do jej starych nagrań!

Natsu odniosła się również do tego, w jaki sposób została przedstawiona w materiale Konopskiego. Przyznała, że jej zachowanie w przeszłości było naganne z moralnego punktu widzenia, ale nie wyrządziło nikomu krzywdy. Dodała, że za swoje błędy zapłaciła dużą cenę i wydobyła z nich nauki. Uważa, że przywołanie jej osoby w filmie Mikołaja Tylko (Konopskyy) jest niepotrzebnym atakiem personalnym i manipulacją. Prosiła również o zaprzestanie hejtu kierowanego w jej stronę, gróźb i obraźliwych komentarzy na jej profilu, twierdząc, że każda taka wiadomość sprawia jej ogromny ból.

Natsu na temat kontrowersji wokół Stuu

W dalszej części oświadczenia odniosła się do kontrowersji wokół Stuarta „Stuu”Burtona. Wyjaśniła, że nie łączy jej z nim nic, nie była świadoma sytuacji, która obecnie wychodzi na jaw. Dodatkowo nie posiada żadnych dodatkowych informacji, które mogłyby być pomocne w tej sprawie. Wyraziła obrzydzenie wobec przypisywanych Stuartowi wiadomości i uznała je za absolutnie nieakceptowalne. Dodatkowo zaznaczyła, że cieszy się z faktu, że sprawą zajęły się odpowiednie służby. Liczy na to, że sprawa zostanie odpowiednio wyjaśniona i sprawców dosięgnie kara.

Natsu o związku z Marcinem Dubielem

Na koniec oświadczenia Natsu odniosła się do swojego partnera, Marcina Dubiela, jednak nie ujawniła szczegółów. Poprosiła o wyrozumiałość i wyjaśniła, że ostatnie dni były dla niej bardzo trudne ze względu na negatywną energię skupioną wokół jej życia prywatnego. Wyraziła nadzieję, że zostanie uszanowana jej decyzja o pozostawieniu pewnych kwestii prywatnych dla siebie. Zakończyła oświadczenie prośbą o wsparcie w tych trudnych chwilach. Dodatkowo wspomniała, że chce wrócić do normalnego funkcjonowania co aktualnie nie jest takie proste. Oświadczenie Natsu wzbudziło duże zainteresowanie internautów i być może przyczyni się do lepszego zrozumienia jej stanowiska w kontekście afery Pandora Gate.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!