fbpx
nitro rafonix

Nitro vs Rafonix – kolejna ukryta walka na FAME MMA?

Spis treści - Nitro vs Rafonix – kolejna ukryta walka na FAME MMA?

Nitro i Rafonix to dwaj znani Youtberzy, którzy otrzymali ban na platformie. W związku z faktem, że posiadają oni przeszłość we Freak Fightach wielu widzów zastanawia czy wystąpią oni jeszcze kiedykolwiek w roli zawodników na jakiejś gali.

Ukryta walka w Fame MMA 19?

Po zablokowaniu konta na platformie Youtube wiele osób uważało, że kariera Rafonixa we Freakach jest już zakończona. Powodem takiego wnioskowania był fakt, iż posiadanie przez federację kontraktu z zawodnikiem, który nie może występować na kanałach promujących wydarzenie nie ma biznesowych podstaw. Podczas gali Fame MMA 17 widzów zaskoczyła jednak informacja, że Rafonix zawalczy podczas tej edycji. Wszelkie działania promocyjne były prezentowane jako ukryta walka a po odsłonięciu sylwetek zawodników (jego przeciwnikiem był Mixer) wydarzenia towarzyszące walce były realizowane na innych platformach (np. Twitch).

Rafonix kontra Nitro

Można więc śmiało wziąć pod uwagę scenariusz, w którym to rękawice skrzyżują ze sobą dwaj zbanowani zawodnicy – Nitro i Rafonix. Biorąc pod uwagę odbiór takiej walki jak i możliwość zarobienia przez wojowników potężnych pieniędzy taka ewentualność jest dość prawdopodobna.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!