fbpx
Fagata zaczepia Navcię przed galą FAME MMA -szykuje się kolejna walka?

Fagata zaczepia Navcię przed galą FAME MMA -szykuje się kolejna walka?

Spis treści - Fagata zaczepia Navcię przed galą FAME MMA -szykuje się kolejna walka?

Navcia, przygotowuje się do swojego debiutu na nadchodzącej gali FAME MMA: REBORN, gdzie zmierzy się z doświadczoną Lizi. Nie obeszło się jednak bez internetowego zamieszania, gdy popularna streamerka została zaatakowana przez Agatę Fąk, która zdecydowanie opowiedziała się po stronie rywalki Navcii. Fagata, doświadczona w pojedynkach bez konfliktów, tym razem postanowiła podkręcić emocje wokół pojedynku Navcii. Wypowiedz Agaty może również być spowodowana przyjaźnią z Lizą i chęcią obrony swojej koleżanki.

Fagata atakuje Navcie na Instagramie!

Ostatnie zaczepki Agaty Fąk wskazują na to, że może się szykować kolejny kontrowersyjny pojedynek. W relacji na Instagramie ostro skrytykowała wygląd Navcii, wyrażając jednocześnie swoje jasne poparcie dla jej przeciwniczki, Lizi. To jednak nie koniec, gdyż Fagata nie cofnęła się przed wymianą oskarżeń z Navcią, komentując przeszłe afery streamerki. Fagata powiedziała:

Wolałabym się obudzić obok tamtej dupy niż obudzić się, patrzeć w lustro i widzieć tam Navcie czyli zakompleksioną dupę, która wyżywa się na innych pewnych siebie kobietach, które nie boją się pokazać bez makijażu.”

Navcia odpowiada na słowa Fagaty!

Navcia postanowiła odpowiedzieć na zaczepki Fagaty i zasugerowała, że ta poczytała Twittera dzięki temu wiedziała co ma jej zarzucić. Dodała również, że zachowanie Fagaty nie jest lepsze i chyba już zapomniała o głośnych akcjach z jej udziałem. Navcia zahaczyła tu o rzucanie stołami u Kamerzysty oraz wykorzystanie Stuu dla zdobycia rozgłosu.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!