fbpx
Marcin Dubiel Udziela Pierwszego Wywiadu po Pandora Gate!

Marcin Dubiel Udziela Pierwszego Wywiadu po Pandora Gate!

Spis treści - Marcin Dubiel Udziela Pierwszego Wywiadu po Pandora Gate!

Po głośnej aferze Pandora Gate, Marcin Dubiel postanowił zabrać głos i udzielił swojego pierwszego wywiadu na kanale Macieja Uchmańskiego. Wywiad, który pojawił się na YouTube 20 grudnia, poruszył wiele tematów, w tym kontrowersje związane z ostatnimi wydarzeniami na FAME. Co ciekawe, były zawodnik federacji wyraził uznanie dla Sebastiana Fabijańskiego. W trakcie rozmowy z Maciejem Uchmańskim, Dubiel skomentował kontrowersyjne zachowanie Fabijańskiego na FAME MMA Reborn. Ukazał jednocześnie swoje zaskoczenie i pewien rodzaj podziwu za sposób, w jaki Fabijański podszedł do całej sytuacji.

„Nie wiem czy to jest przestrzeń na to, żebym mówił kontrowersyjne rzeczy, ale ja to nawet podziwiam Fabijańskiego na swój sposób, za to co zrobił. Bo on dosłownie wszystkich wyr***ał.” – powiedział Dubiel.

Dubiel komentuje występ Fabijańskiego na Fame MMA!

Jednak, to nie była jedyna kwestia poruszona w trakcie wywiadu. Dubiel zdecydował się także uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej kulis całego zamieszania podczas FAME MMA Reborn. Wyjaśnił, że planowana walka miała mieć inny przebieg, a Fabijański nie zgadzał się na warunki, które mu proponowano. Jednak zaskakująco to właśnie Fabijański zaskoczył wszystkich swoim podejściem do sytuacji.

„To nie miała być taka walka, jaka ostatecznie była, czyli dwa na dwa i Sylwester z Wojtkiem Golą kontra Fabijański i Olejnik. I on się na to nie godził, jakby to on, jak jemu było coś tam innego obiecywane z tego co ja wiem, że sobie tak pomyślałem (…) ale on ich wyał. Chcieli wyać jego, a on wy***ał ich.” – wyjaśnił Dubiel.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!