fbpx
Daro Lew kontra Dis na gali Fame MMA REBORN! [AKTUALIZACJA]

Daro Lew kontra Dis na gali Fame MMA REBORN! [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Daro Lew kontra Dis na gali Fame MMA REBORN! [AKTUALIZACJA]

Fame MMA REBORN szykuje się na kolejną emocjonującą galę mieszanych sztuk walk. Jednym z zapowiadanych starć jest pojedynek między Daro Lewem a DisStreamem, popularnym streamerem. Choć gala mimo wcześniejszych spekulacji nie będzie jubileuszową edycją, to ma dostarczyć fanom sporo widowiskowych pojedynków. Daro „Lew” Kaźmierczuk to postać znana w świecie MMA. Ma na swoim koncie występy w różnych organizacjach, takich jak High League, Fame MMA, PLMMA czy MMA-VIP. Jednak to nie jego zwycięstwa, ale rekord porażek przysporzyły mu rozgłosu. Z drugiej strony DisStream, czyli internetowy pseudonim popularnego streamera, znany jest z transmisji gry League of Legends. Jednak to nie tylko rozgrywki w LoLu przysporzyły mu sławy. DisStream przeszedł niesamowitą metamorfozę, tracąc znaczną ilość wagi. To wywołało falę komentarzy i zainteresowania ze strony fanów. Dis w przeciwieństwie do swojego rywala ma na swoim koncie tylko jedną zwycięską walkę.

DisStream Kontra Daro Lew na Fame MMA 20?

Podczas jednego ze swoich popularnych podcastów, Szalony Reporter rzucił bombę informacyjną, która wywołała spore poruszenie w świecie MMA. Według jego źródeł, Dis otrzymał ofertę walki na jubileuszowej gali Fame MMA 20, a jego przeciwnikiem miałby być Daro Lew. O tym, że Dis jest zainteresowany wkraczaniem na ścieżki sportów walki, wiemy już od pewnego czasu. Jego chęć walki na przetarcie była również jednym z warunków, które stawiał przed federacjami, w których rozważał swój debiut w zawodowym MMA. Jeśli te informacje okazują się prawdziwe, to walka Disa z Daro Lewem na Fame MMA 20 będzie nie lada wydarzeniem. Jednak na chwilę obecną nie mamy oficjalnego potwierdzenia tej informacji ani ze strony zawodników, ani ze strony organizatorów gali Fame MMA.

Daro Lew vs. DisStream – Formuła walki!

Z naszych źródeł wynika, że gala Fame MMA 20 planowana jest na 10 lutego 2024 roku, a będzie to pierwsza gala z cyklu Fame MMA w tym roku. Wydarzenie ma się odbyć w hali Arena Gliwice i będzie to starcie w formule MMA. Jeśli do tej walki dojdzie, to będzie to wydarzenie, na które fani sportów walki czekają z niecierpliwością. Informacje rzeczywiście się sprawdziły, a zawodnicy zmierzą się w formule MMA na gali Fame REBORN.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 4.5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!