fbpx
Adam Soldaev

Adam Soldaev

Zawodnik MMA Adam Soldaev

Biogram

Adam Soldaev - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Adam Soldaev - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adam Soldaev – kim jest?

Adam Soldaev to Czeczen, który urodził się 3 Lipca 1997 roku. Okazuje się, że w wieku 7 lat trafił do Polski i znalazł się w ośrodku dla uchodźców, w którym wszyscy trenowali. Adam wspomina, że w ten sposób rozpoczęła się jego przygoda ze sztukami walki. Kolega, którego poznał w ośrodku zabrał go na pierwszy trening judo.

Adam Soldaev – biografia

Soldaev wspomina, że jako dziecko bardzo lubił grać w Tekkena z kolegami, a techniki z gry starał się wprowadzać do realnego świata. Na początku Adam zaczął interesować się amatorskimi startami w zawodach. W wieku 15 lat wziął udział w dużej liczbie walk i wygrał 12 z nich. W zawodowym MMA mogliśmy zobaczyć go już w 2015 roku. Adam jest również trenerem, który przygotowuje między innymi gwiazdy Fame MMA do walki w klatce. Jest w tym bardzo dobry, a spod jego skrzydeł wyszli między innymi Kacper Błoński, Lexy Chaplin, czy Alberto Simao. 

Adam Soldaev – kariera w MMA

Jeśli chodzi o karierę Adama w profesjonalnym MMA, jego pierwsza walka odbyła się w federacji PLMMA, gdzie zmierzył się z Kevinem Nowakie. Niestety Soldaev nie wygrał debiutanckiej walki. Mimo pierwsze porażki podczas rozpoczęcia kariery, Adam nie zraził się i kolejne walki to pasmo samych zwycięstw. W 2022 roku podpisał kontrakt z federacją KSW.

Adam Soldaev - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 3.07.1997

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Rosja

Adam Soldaev - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adam Soldaev - Newsy