fbpx
Żabson zdradził Lilę z Fagatą?

Fagata miała romans ze znanym raperem? – [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Fagata miała romans ze znanym raperem? – [AKTUALIZACJA]

Ferrari, popularny zawodnik freak fightowy i influencer, podzielił się ze swoimi widzami ciekawą informacją. W swoim najnowszym story, zawodnik sugeruje, że Fagata miała romans ze znanym raperem. Mimo że Ferrari nie zdradził tożsamości tajemniczego artysty, jego kolejne story sugerują mocno, że chodzi o Żabsona. To, co sprawia, że te doniesienia są jeszcze bardziej ciekawe, to fakt, że już jakiś czas temu Nitro oraz sami widzowie zaczęli spekulować na temat romansu pomiędzy Fagatą a żabsonem.

Żabson zabiera głos w sprawie Fagaty

Żabson, popularny raper i influencer, postanowił wziąć głos w sprawie plotek dotyczących rzekomej zdrady swojej obecnej dziewczyny Lili. Artysta podzielił się swoim stanowiskiem i wyjaśnił, że sytuacja, o której mówiła Fagata, miała miejsce aż cztery lata temu. Jak się okazuje było to jeszcze przed poznaniem Lili. Na swoim Instagramie Żabson udzielił wyjaśnień swoim fanom, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Podkreślił, że w swoich piosenkach często wspomina różne przygody z kobietami, jednak jak sam twierdzi ma już to za sobą. Ważne jest dla niego, aby wszyscy zrozumieli, że nigdy nie zdradziłby Lili i że to wszystko to jedynie plotki, które narosły na podstawie nieporozumień i nieprawdziwych informacji. Żabson chce, aby wszyscy wiedzieli, że jego relacja z Lili jest mocna i że nie ma miejsca na jakiekolwiek zdrady.

Warto pamiętać, że życie prywatne artystów często staje się przedmiotem spekulacji i plotek. Jednak w przypadku Żabsona, który jest otwarty wobec swojej publiczności, szczere wyjaśnienia są kluczowe dla rozjaśnienia sytuacji i rozwiania wszelkich wątpliwości. Teraz, gdy Żabson jasno wyraził swoje stanowisko, można tylko mieć nadzieję, że fani i media zrozumieją, że te plotki nie mają podstawy. Raper kontynuuje swoją twórczość i skupia się na rozwoju kariery muzycznej, a jego związek z Lili pozostaje mocny i niewzruszony.

Oświadczenie Amadeusza Ferrariego w sprawie Fagaty

Na kanale Amadeusza pojawił się film, w którym zarzucił Wardędze i Fagacie zbyt szybkie postawienie sobie zarzutów. Jak sam wspomniał na filmie to nie on zebrał wszystkie dowody i świadków tylko oni. W dalszej części filmiku możemy zobaczyć wypowiedź Natana Marcona, który również włączył się w tą sprzeczkę. Zawodnik Fame MMA powiedział, że Fagata podczas programu Goats poruszyła jego temat związany ze sferą prywatną, przez co on również chce się odwdzięczyć. Natan podczas filmu powiedział, że zna kilku przyjaciół Fagaty i zapytał czy pamięta co robiła podczas związku ze Stuu i czym się chwaliła swoim znajomym. Natan zarzucił Agacie, że podczas związku ze Stuartem zdradzała go z trzema randomowymi osobami. Zawodnicy również wyciągnęli wnioski i stwierdzili, że linia obrony Fagaty jest bardzo cienka. Według Natana zasłania się słowami swojego byłego, któremu z pewnością nie powiedziałaby o rzekomej zdradzie, którą chwaliła się innym.

Ferrari zarzuca Fagacie zdradę

Teraz wydaje się, że Ferrari przypadkowo potwierdza te plotki. Na pierwszym story możemy zobaczyć Ferrariego, który sugeruje, że Fagata miał romans ze znanym raperem. Jednakże, Ferrari nie ujawnia bezpośrednio, o kim dokładnie mówi. Na kolejnej relacji widzimy jednak Ferrariego tańczącego do piosenki żabsona, co daje mocne wskazówki co do tożsamości tajemniczego rapera. Połączenie tych dwóch faktów i wcześniejszych spekulacji Nitro oraz widzów sugeruje, że Fagata mógł mieć romans z Żabsonem. Warto jednak pamiętać, że to tylko plotki, a osoby zamieszane nie wypowiedziały się na ten temat publicznie.

Stuu wypowiedział się o rzekomej zdradzie przez Fagatę

W najnowszym rozwoju kontrowersji dotyczącej rzekomej zdrady Fagaty, popularny twórca Stuart, wypowiedział się na temat tej sprawy. Stuart, znany również jako Stuu, który obecnie unika aktywności w mediach społecznościowych, stanowczo zaprzeczył oskarżeniom postawionym przez Ferrariego i podkreślił, że cała sytuacja miała miejsce poza ich związkiem. Stuu i Fagata byli parą, która zdobyła dużą popularność w polskim internecie. Jednak ostatnie doniesienia o rzekomej zdradzie Fagaty przez znanego rapera wywołały zamieszanie wśród ich fanów i obserwatorów. W odpowiedzi na te oskarżenia, Stuu zdecydował się wypowiedzieć, aby stanowczo bronić swojej byłej partnerki. Stuart zaznaczył, że w żadnym momencie Fagata nie zdradziła go, gdy byli razem. Twierdzi, że cała sytuacja, o której mówi Ferrari, miała miejsce po zakończeniu ich związku. Stuu wierzy, że Fagata zachowała się uczciwie i nie jest odpowiedzialna za to, co wydarzyło się po rozstaniu.

Żabson zdradził Lilę z Fagatą?

Podczas rundek High League, w których brała udział Fagata i Natsu, widzowie wyciągnęli na światło dzienne kilka ciekawych informacji. Fagata została zapytana, czy prawdą jest, że miała romans z Żabsonem, podczas którego ten miał zdradzić swoją obecną dziewczynę, która jest Lila Janowska. Agata jednak powiedziała, że jest to fałszywa informacja i nic takiego nie miało miejsca. Widzka, która zadzwoniła z tym pytanie zarzuciła jednak Fagacie kłamstwo i powiedziała, że podczas jednego Live bardzo dziwnie zareagowała na fakt, że raper ma pojawić się na tym samym wydarzeniu co ona. Zawodniczka wytłumaczyła tę sytuację mówiąc, że nie lubi jego muzyki, dlatego tak zareagowała.

Nitro o Fagacie i Żabsonie

Podczas jednego ze swoich Live, powiedział kiedyś, że następny chłopak, który zbliży się do Agaty skończy tak jak Stuart, Kamerzysta oraz Żabson. Takefun zapytał, dlaczego jak Żabson, na co ten przytaknął, że Agata miała na swoim koncie epizod z Żabsonem. Bardzo możliwe, że dziewczyna nie uczy się na swoich błędach i kolejny raz próbuje okłamywać widzów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!