fbpx
kłamstwa Fagaty

Fagata, czyli zakłamana influencerka?

Spis treści - Fagata, czyli zakłamana influencerka?

Z każdym dniem sprawa związana z Agatą Fąk, czyli młodą influencerką wybitą przez swojego chłopaka staje się coraz głośniejsza. Dla niewtajemniczonych, mowa tu o wykorzystaniu przez młodą dziewczynę zasięgów w Internecie, jakie posiadał jej ówczesny chłopak Stuart. Sprawa z pewnością nie wyszłaby na światło dzienne, gdyby nie nagrania głosowe, jakie Fagata wysłała swojej byłej przyjaciółce Maszy. Na nagraniach Agata żaliła się jej, że plan A związany z poderwaniem piłkarza nie wypalił, więc musi wdrożyć plan B związany z wykorzystaniem zasięgowego YouTubera. Jak mogliśmy zobaczyć plan się powiódł, a Agata wybiła się w Internecie dzięki naiwności Stuarta.

Zestawienie głosówek Fagaty ze starymi filmami Stuu

Jeśli postanowimy zestawić nagrania, jakie udostępniła Masza, z filmikami, które kiedyś wstawiał Stuart będziemy mogli zobaczyć, że Agata nie ma najmniejszego problemu z okłamywaniem go prosto w twarz. Były topowy influencer nie raz pytał Fagatę na swoich filmikach, czy chociaż przez sekundę pomyślała o tym, żeby być z nim dla pieniędzy, na co ta bez zastanowienia odpowiadała, że nie. Na spowiedzi, którą nagrała wspólnie z Nitro z kolei możemy usłyszeć jak Agata tłumaczy się, że chyba każda dziewczyna miała taką myśl w swojej głowie, chociaż przez sekundę, czym znów zaprzecza swoim słowom.

Fałszywa przyjaźń Fagaty z Lexy

Przed rozpętaniem się tej całej afery związanej z wyciekiem nagrań Fagaty do internetu, mogliśmy zobaczyć jak po walce z Lexy i Agata pogodziły się i spędzały każdą wolną chwilę razem. Na ich social mediach mogliśmy zobaczyć również wspólny wyjazd na wakacje, a Chaplin wspierała ją podczas przygotowań do walki. Po całej sytuacji związanej z opublikowaniem oczerniających nagrań na Fagatę, Lexy trochę się od niej odsunęła i chyba zrozumiała, że zadawanie się z Agatą może tylko zagrozić jej wizerunkowo. Aktualnie podobno dziewczyny spotykają się, ale nie chwalą się tym na swoich social mediach. Podczas spowiedzi Fagaty, Nitro poruszył ciekawy wątek związany z Lexy. Sergiusz zarzucił dziewczynie, że kiedy znali się z zaledwie 5 głosówek i miał konflikt z Chaplin ta podesłała mu oczerniające ją informacje, które mogłyby przeciwko niej wykorzystać. Agata tłumaczyła się tym, że to był, w momencie kiedy miała spinę z Lexy i teraz na pewno, by tak nie zrobiła.

Sprawianie trudności wychowawczych przez Fagatę

W tej kwestii znów możemy zderzyć się z murem. Fagata podczas spowiedzi przeprowadzonej przez Nitra powiedziała, że była bardzo grzecznym dzieckiem i rodzice nie mieli z nią problemów. Natomiast po swojej wygranej walce z Moniką Kociołek na Fame MMA, powiedziała zupełnie coś innego. Fagata po walce w oktagonie powiedziała, że przeprasza za wszystkie problemy wychowawcze, które sprawiła swoim rodzicom.

Przyznanie się Fagaty do kłamania w żywe oczy

Fagata w swojej spowiedzi przyznała się też do okłamywania piłkarza, który miał być jej planem A. Agata powiedziała, że podała mu fałszywe informacje na swój temat, a cała sprawa wydała się tylko dlatego, że mieli wspólnych znajomych, którzy go o tym poinformowali. Jesteśmy ciekawi, ilu facetów oszukiwała, tylko dlatego, żeby uzyskać korzyści materialne.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!