fbpx
Crazy Załęcki Kontra Wielki Bu - Ojciec Chce Pomścić Syna?

Crazy Załęcki Kontra Wielki Bu – Ojciec Chce Pomścić Syna?

Spis treści - Crazy Załęcki Kontra Wielki Bu – Ojciec Chce Pomścić Syna?

W świecie freak-fightów pojedynek, który od dłuższego czasu był tematem dyskusji, zbliża się wielkimi krokami. Denis „Crazy” Załęcki, doświadczony freak-fighter, powraca do klatki federacji Clout MMA 4, aby zmierzyć się z niedawnym pogromcą swojego syna. To starcie zapowiada się nie tylko emocjonująco, ale także niesie za sobą nutę osobistej zemsty. W grudniu ubiegłego roku, podczas gali Clout MMA 3, doszło do kontrowersyjnej walki pomiędzy Patrykiem „Wielki Bu” Masiakiem a Denisem Załęckim. Walka zakończyła się decyzją sędziego w drugiej rundzie, a zwycięstwo przypadło „Wielkiemu Bu”. Jednak ta konfrontacja zaważyła tylko na rozgrzewce przed nadchodzącym starciem, które ogłoszono na Clout MMA 4.

Dawid Załęcki kontra Wielki Bu – formuła walki!

Informacje podane przez organizację sugerują, że rywalem „Wielkiego Bu” w tej walce będzie ojciec Denisa, czyli Dawid Załęcki. Starcie to odbędzie się w formule K-1, co dodatkowo podkręca atmosferę, a walka będzie miała miejsce w małych rękawicach. Federacja Clout MMA na swoich profilach społecznościowych napisała:

„Patryk 'Wielki Bu’ Masiak pokonał Denisa Załęckiego. Teraz przyszedł czas, aby zmierzyć się z jego ojcem! Patryk ma coś do udowodnienia, a 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi planuje pokazać swoje prawdziwe umiejętności. Ostatnio może nie zaimponował wszystkim, ale wierzymy, że to starcie przyniesie zupełnie inne wrażenia”

Nadchodząca walka z Dawidem Załęckim będzie drugim występem Masiaka w tym roku. Kilka dni temu, w ramach specjalnej walki na Prime MMA 7, pokonał on dwóch ochroniarzy, co tylko zwiększyło napięcie przed zbliżającym się pojedynkiem.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!