fbpx
Sławomir Peszko

Sławomir Peszko

Zawodnik MMA Sławomir Peszko

Biogram

Sławomir Peszko - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sławomir Peszko - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Sławomir Peszko – kim jest?

Peszko urodził się 19 lutego 1985 w Jaśle. Obecnie jest polskim piłkarzem, który występuje na pozycji pomocnika w klubie Wieczysta Kraków. Przez 10 lat, aż do 2018 roku był reprezentantem Polski. W wieku 11 lat podczas badań wykryto, że Sławomir ma 4 nerki. Ukończył technikum mechaniczne i aktualnie jest w szczęśliwym związku ze swoją żoną Anną. Doczekał się córki o imieniu Wiktoria i synka Marcela. Co ciekawe Peszko był świadkiem na ślubie Roberta Lewandowskiego.

Sławomir Peszko – biografia

Sławomir swoją karierę piłkarską rozpoczynał już w wieku 11 lat. Przed sezonem 2008/2009 mogliśmy zobaczyć go w Lechu Poznań. W 2016, otworzył własną akademię piłkarską pod nazwą „Akademia Piłkarska Sławomira Peszko”. W 2020 roku doczekał się własnej restauracji w Sopocie, w której serwowana jest wódka o nazwie „Peszko”.

Sławomir Peszko – kariera w MMA

Peszko nie jest w żaden sposób związany z galami freak fightowymi. Niemniej jednak na ostatnim Cage’u mogliśmy usłyszeć od Roberta Karasia, że jego kolejna walka ma odbyć się ze znanym sportowcem, który bardzo lubi alkohol. Oczywiście większość podejrzeń padła na Sławomira Peszko.

Sławomir Peszko - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Data urodzenia (ile ma lat?): 19 luty 1985 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Jaśle

Sławomir Peszko - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sławomir Peszko - Newsy