fbpx
Sheeya w otwartym związku z Gimperem - Nowa informacja o ich relacji

Szokujące słowa Gimpera – otwarty związek i kontrowersyjne teorie [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Szokujące słowa Gimpera – otwarty związek i kontrowersyjne teorie [AKTUALIZACJA]

Tomasz „Gimper” Działowy, popularny youtuber i gwiazda Fame MMA, nieustannie budzi kontrowersje swoimi wypowiedziami. Choć przez pewien czas starał się poprawić swój wizerunek, ostatnie wydarzenia tylko pogorszyły jego sytuację. Tym razem podzielił się dość szokującą „teorią”.

Wielka krytyka Gimpera na Twitterze

Po ostatniej wypowiedzi Gimpera na Twitterze pojawiły się tysiące negatywnych komentarzy, a Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski, Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak i Maja Staśko również zabrały głos w tej sprawie. Gimper postanowił więc sprostować swoją wypowiedź i przedstawić swoje stanowisko w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie. Przez relację na Insta story influencer wyraził swoje głębokie zaniepokojenie oraz przyznał się do błędu, jaki popełnił:

„Czytam sobie, bardzo licznie zresztą, co piszecie na temat mojej mocno kontrowersyjnej wypowiedzi. Chciałem tylko powiedzieć, że jest mi głupio i że kompletnie nie tak miało to wybrzmieć.”

Gimper przyznaje się do błedu

Następnie Gimper odniósł się do istoty potrzeb seksualnych w związkach, podkreślając, że nie powinny one nigdy stać na pierwszym miejscu. Wyjaśnił, że przytoczona przez niego historia była jedynie przykładem, a nie jego własną opinią. Przyznał również, że popełnił wiele błędów i uproszczeń, które w tak wrażliwej sprawie nigdy nie powinny mieć miejsca:

„Przytaczając ten przykład, popełniłem masę karygodnych zaniedbań i uproszczeń, które w przypadku tak poważnej i wrażliwej tematyki nigdy nie powinny mieć miejsca.”

Na zakończenie swojego przeprosin Gimper obiecał, że w przyszłości będzie bardziej zastanawiał się nad swoimi wypowiedziami na tak delikatne tematy. Podziękował również swoim widzom za konstruktywną krytykę i wyraził swoją świadomość popełnionych błędów.

Gimper – kontrowersyjna postać internetowa

Nie ulega wątpliwości, że Tomasz „Gimper” Działowy jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców na polskim YouTube. Przez wiele lat regularnie dostarczał treści, a jego postać charakteryzowała się wyjątkową wulgarnością i kontrowersyjnością. W związku z tym miał nawet problemy z prawem. Jednak w ostatnich latach skoncentrował się głównie na tworzeniu materiałów informacyjnych, inwestowaniu w klub sportów walki i karierze w freak fightach. Przez pewien czas wszystko wydawało się układać doskonale.

„Gimper” wywołuje aferę za aferą

Kilka miesięcy temu Tomasz Działowy zyskał wiele pochwał za swoje zaangażowanie w Fame MMA. Nie tylko był tam jako zawodnik, ale również prowadził popularne konferencje. Niestety, okres pochwał szybko minął. Najpierw wywołał ogromny skandal w polskim internecie, komentując publicznie swoje zdanie na temat owłosienia u kobiet. Następnie na Twitterze zaczął wyśmiewać się z tego tematu. Później internauci byli zszokowani informacją o jego związku z Klaudią „Sheeyą” Kołodziejczyk, uczestniczką Fame MMA. Okazało się, że od pewnego czasu żyją w otwartym związku i eksplorują kontakty z innymi osobami. Stąd ich aktywność na popularnych serwisach randkowych.

Gimpera – kontrowersyjne teorie dotyczące związku

Podczas podcastu „Zgrzyt”, który prowadzi wspólnie z Tomaszem „REVO” Bagińskim, Działowy wyjaśnił ideę otwartego związku. Jego zdaniem, dążenie do zaspokajania potrzeb seksualnych może przynieść same korzyści. Przytoczył historię zmęczonych matek, które nie mają siły ani ochoty na miłosne igraszki ze swoimi partnerami. Dlatego pozwolenie mężczyznom na korzystanie z usług płatnych partnerów ma sprawić, że staną się lepszymi mężami i ojcami.

Sheeya w otwartym związku z Gimperem – Nowa informacja o ich relacji

W najnowszym odcinku opublikowanym na platformie YouTube, Sheeya postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Zawodniczka Fame MMA ogłosiła, że jej związek z Gimperem, znanym YouTuberem, jest otwarty. Ta szczera deklaracja wywołała wiele kontrowersji i zaintrygowała fanów obojga. Gimper, znany z trudnej drogi do sukcesu w świecie internetowym, zdobył szerokie grono wiernych obserwatorów. Jednak jego życie prywatne od zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem mediów społecznościowych. Wszystko ze względu na to, że już dawno temu ogłosił, że jest biseksualny.

Sheeya szczerze o relacji z Gimperem

Ogłoszenie o otwartym związku między Sheeyą a Gimperem oznacza, że para pozwala sobie na spotykanie się z innymi osobami. Sheeya wspomniała, że wspólnie korzystają z jej aplikacji do randkowania jaką jest Tinder, aby spotykać się z innymi potencjalnymi partnerami. Decyzja o otwartym związku jest osobistą sprawą pary i nie należy oceniać ich wyborów. Ta nowa informacja na temat relacji Sheeyi i Gimpera wywołała mieszane reakcje wśród fanów. Część z nich wyraziła zrozumienie i akceptację dla otwartego związku, podkreślając, że najważniejsze jest szczęście i zgoda obu stron. Inni jednak wyrazili zaniepokojenie lub dezaprobatę, nie zgadzając się z taką formą relacji.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 3]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!