fbpx
PWR III – Karta walk, walki, zawodnicy, bilety, wyniki

Rycerskie MMA – 3 edycja Pełnokontaktowych Walk Rycerskich w Gdyni

Spis treści - Rycerskie MMA – 3 edycja Pełnokontaktowych Walk Rycerskich w Gdyni

Już 13 maja w Gdyni odbędzie się III edycja gali Pełnokontaktowych Walk Rycerskich. Tym razem o zwycięstwie zadecyduje „Potęga Stali”. PWR III to wydarzenie, które z pewnością zadowoli fanów sportów walki, ale także osoby, które lubią niebanalne widowiska. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 18:00. Nie możecie przegapić tej unikalnej okazji, aby zobaczyć w akcji najlepszych zawodników „rycerskiego MMA”. W tym artykule znajdziecie szczegóły tego ciekawego wydarzenia, które przyciągnie fanów „rycerskiego MMA” z całego świata.

PWR III – walki

Pojedynki w formule full kontakt, w średniowiecznych zbrojach, to przepis na wspaniałe widowisko. Walki PWR III to nie tylko wymiana ciosów, ale również przekrojowe techniki, które zawodnicy wykorzystują, aby zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. Oprawa audio-wizualna wprowadzi nas w wyjątkowy klimat, a wspaniała Sala YMCA w Gdyni – Ognisko Centrum to doskonałe miejsce do organizacji takiej gali.

PWR III – karta walk

Kibice z pewnością nie będą się nudzić, ponieważ karta walk zapowiada się bardzo interesująco. Wśród sześciu międzynarodowych pojedynków 1/1, znajdziemy walkę:

  • Łukasz Wojciechowski vs. Bogusław Masnicak
  • Emil Guz vs. Andrzej Studencki
  • Marcin Janiszewski vs. Nick Møller Pedersen

Ponadto przed galą główną, odbędzie się karta wstępna, na której zobaczymy:

  • Maciej Kowalewski vs. Michał Bednarski
  • Mateusz Wojtacki vs. Piotr Mittag
  • Maciej Zakrzeczkowski vs. Arkadiusz Kustra

PWR III  – bilety

Jeśli jesteś miłośnikiem sportów walki i fascynuje Cię średniowieczna oprawa, to nie możesz przegapić III edycji Pełnokontaktowych Walk Rycerskich, która odbędzie się już 13 maja w Gdyni. Gala ta, zwana często „rycerskim MMA”, gromadzi fanów na całym świecie dzięki swoim niezwykłym widowiskom i wymagającej technice walk. Pojedynki międzynarodowych zawodników w pełnych średniowiecznych zbrojach oraz wyjątkowa oprawa audio-wizualna, to tylko niektóre z elementów, które czekają na Ciebie podczas tej niezwykłej gali. Będzie to również doskonała okazja, aby zobaczyć w akcji interesujących zawodników, takich jak Łukasz Wojciechowski, czy Marcin Janiszewski. Nie zwlekaj i już teraz kup bilety w cenie 30/50 zł, które są dostępne w aplikacji @Going oraz salonach sieci Empik, aby mieć pewność, że nie przegapisz tej niezwykłej imprezy.

PWR III  – wyniki walk

Jeśli chcecie być na bieżąco z wynikami III edycji gali Pełnokontaktowych Walk Rycerskich, to zapraszamy na Naszą stronę! Na bieżąco będziemy informować o wynikach poszczególnych walk, które odbędą się już 13 maja. Nie przegapcie emocjonujących pojedynków w formule full kontakt, które zadecydują o zwycięstwie w tej niezwykłej i historycznej rywalizacji.

Łukasz Wojciechowski vs. Boguslaw Masnicak

Wynik walki Łukasz Wojciechowski – Boguslaw Masnicak: wygrał

Emil Guz vs. Andrzej Studencki

Wynik walki Emil Guz – Andrzej Studencki: wygrał

Marcin Janiszewski vs. Nick Møller Pederse

Wynik walki Marcin Janiszewski – Nick Møller Pederse: wygrał 

Maciej Kowalewski vs. Michał Bednarski

Wynik walki Maciej Kowalewski – Michał Bednarski: wygrał

Mateusz Wojtacki vs. Piotr Mittag

Wynik walki Mateusz Wojtacki – Piotr Mittag: wygrał 

Maciej Zakrzeczkowski vs. Arkadiusz Kustra

Wynik walki Maciej Zakrzeczkowski – Arkadiusz Kustra: wygrał

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 3 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!