fbpx
YMCA Gdynia - Ognisko Centrum w Gdyni

YMCA Gdynia - Ognisko Centrum w Gdyni

0 👤
Pojemność areny

Gale które odbyły się

81-346 Gdynia, ul. Żeromskiego 26

YMCA Gdynia – położenie

YMCA w Gdyni to miejsce, gdzie oferowane są różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ponad czterdziestu sekcjach i klubach sportowych, artystycznych, edukacyjnych i turystycznych. Zlokalizowane jest przy ulicy Żeromskiego 26 w Gdyni. Budynek YMCA został wpisany do wojewódzkiego rejestru zabytków w dniu 27 sierpnia 2015 r. Decyzja Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków potwierdziła wysokie walory architektoniczne i historyczne budynku. YMCA to drugi budynek, po dworcu kolejowym Gdynia Główna, reprezentującym architekturę z czasów po II wojnie światowej.

Gale sportowe na YMCA Gdynia

W YMCA w Gdyni organizowane są również różne gale sportowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta. Obiekt jest dobrze przygotowany do organizacji zawodów sportowych, a także imprez kulturalnych i edukacyjnych.

YMCA Gdynia – Opinie

Opinie na temat YMCA w Gdyni są bardzo pozytywne. Mieszkańcy chętnie korzystają z oferowanych zajęć oraz doceniają wartości historyczne i architektoniczne budynku. YMCA w Gdyni jest uważane za ważne miejsce dla rozwoju sportu i kultury w mieście oraz za jeden z najważniejszych zabytków architektonicznych Gdyni.

81-346 Gdynia, ul. Żeromskiego 26

Ciekawe teksty: