fbpx
Kingpyn - Karta walk, wyniki, walki, zawodnicy, PPV, darmowe streamy (darmowe kody)

Kingpyn – Karta walk, wyniki, walki, zawodnicy, PPV, darmowe streamy (darmowe kody)

Spis treści - Kingpyn – Karta walk, wyniki, walki, zawodnicy, PPV, darmowe streamy (darmowe kody)

Kingpyn to organizacja bokserska, która postanowiła zorganizować wydarzenie, w którym wezmą udział znani i popularni twórcy. Turniej bokserski Kingpyn rozpocznie się od ćwierćfinałów. Ośmiu graczy wystąpi w męskiej oraz kobiecej dywizji. Półfinały odbędą się w Dublinie już 3 czerwca, a finał odbędzie się 5 sierpnia na arenie O2 w Londynie.

Kingpyn – gdzie i kiedy odbędzie się gala?

Już 22 kwietnia 2023 roku o godzinie 19:00 na Arenie OVO Wembley w Londynie będzie gościć jedną z najważniejszych gal bokserskich tego roku, czyli Kingpyn. Wydarzenie to przyciągnie największe gwiazdy z różnych części świata, a walki zapowiadają się na niezwykle emocjonująco i są pełne zaskakujących zwrotów akcji. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące tej prestiżowej gali.

Kingpyn – Karta walk

Turniej Kingpin zapowiedział walkę Filipka z Whinderssonem Nunesem, która wzbudziła emocje wśród kibiców jeszcze zanim został oficjalnie ogłoszony. Podczas gdy harmonogram Kingpyn Boxing został ustalony, Nunes był jedynym zawodnikiem bez przeciwnika. Korzystając z okazji, Filipek zaapelował do swoich fanów o promowanie go za pośrednictwem mediów społecznościowych na Instagramie Kingpyn Boxing. Ponad 10 000 polskich fanów zobowiązało się i zalało profil organizacji komentarzami pod hasłem #teamfilipek. Wzrost poparcia skłonił organizatorów do podpisania kontraktu z polskim raperem do walki.

Jak wspominaliśmy wcześniej na gali wystąpi ośmiu wojowników płci męskiej i osiem kobiet. 

lista męskich zawodników:

 • Whinderson Nunes
 • Ali Loui Al-Fakri “AnEsonGib”
 • King Kenny
 • Jarvis Khattri
 • Tom Zanetti
 • Nathan “My Mate Nate” Bartling
 • Austin McBroom
 • Filipek Marcinek

lista zawodniczek turnieju:

 • Elle Brooke
 • Whitney Johns
 • Avery Quinn“6ar6ie6” Pongracz
 • Amber O’Donnell
 • Daniella Hemsley
 • Jully Poca
 • Aleksandra “Ms. Danielka” Daniel 
 • Emily Brooke

Kingpyn – walki

Walki na Kingpyn zapowiadają się na niezwykle emocjonujące i pełne zaskakujących zwrotów akcji. Zobaczymy pojedynki, które mogą zdecydować o karierze wielu influencerów.  Tom Zanetti, Gib, King Kenny, Whindersson Nines, Elle Brooke i kilka innych znanych osobistości zadeklarowało wzięcie udziału turnieju Kingpyn High Stakes. Rywalizacja obejmie dwie grupy, każda składająca się z ośmiu mężczyzn i ośmiu kobiet, które będą rywalizować w trzech imprezach, aż do koronacji króla i królowej.

Kingpyn – gdzie oglądać?

Kingpyn Boxing nie ujawnił jeszcze szczegółów transmisji swojego nadchodzącego wydarzenia. Wydarzenie organizacji w lipcu 2022 roku było dostępne w systemie pay-per-view. Niewykluczone, że następna impreza tego typu pójdzie w ich ślady. Jednak opcja wykupienia dostępu do nadchodzącej gali nie jest obecnie dostępna na oficjalnej stronie Kingpyn Boxing. Co ciekawe konferencja przed pierwszą galą była emitowana na instagramie co było dużym zaskoczeniem dla widzów. Federacja na swoim instagramie udostępniła informację, że bilety dostępne są w App Store, Google Play i online w Kingpyn.

Kingpyn – darmowe streamy (darmowe kody)

Należy pamiętać, że korzystanie z darmowych streamów może narazić nas na niebezpieczeństwo. Zazwyczaj takie streamy nie są legalne, a korzystając z nich, możemy narazić się na kary finansowe lub problemy związane z naszym bezpieczeństwem w internecie. Dlatego warto skorzystać z legalnej transmisji oferowanych przez organizację. Często organizacje udostępniają swoim widzą darmowe kody w ramach konkursu organizowanego na swoich mediach społecznościowych.

Kingpyn – walki Polaków

Na Kingpyn pojawią się również polskie gwiazdy. Starcie Filipka z brazylijską gwiazdą budzi emocje wśród fanów rapera. To niezaprzeczalna szansa dla Filipka, który już udowodnił swoją siłę na polskich arenach, pokonując Michała Sobolewskiego i Łukasza Imielowskiego. Wygląda na to, że nadszedł dla niego czas, by przenieść swój talent do międzynarodowego oktagonu. Wspomniany przez nas wcześniej Filipek nie jest bowiem jedynym polskim reprezentantem. Walki freak fightowe pojawiają się na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, gdzie turnieje celebrytów zyskują na popularności.   W jednym z takich wydarzeń, czyli Kingpyn Boxing, weźmie udział uczestniczka “Love Island” czyli Aleksandra Daniel z Polski. Nazywana „Ms. Danielką”, będzie walczyła z gwiazdą filmów dla dorosłych, Elle Brooke. Co ciekawe Danielka została ogłoszona na gali znacznie wcześniej niż Filipek, mimo tego, że jest mniej znana w Polsce.

Kingpyn – wyniki walk

Ali Loui Al-Fakri “AnEsonGib” vs. Austin McBroom

Wynik walki Ali Loui Al-Fakri “AnEsonGib” – Austin McBroom: wygrał AnEsonGib.

Whinderson Nunes vs. Filipek

Wynik walki Whinderson Nunes vs. Filipek: wygrał Whinderson Nunes w drugiej rundzie przez TKO.

Ed Matthews vs. Blueface

Wynik walki Ed Matthews – Blueface: wygrał Blueface.

Elle Brooke vs. Aleksandra “Ms. Danielka” Daniel 

Wynik walki Elle Brooke – Aleksandra “Ms. Danielka” Daniel : wygrała Elle Brooke.

Jarvis vs. Tom Zanetti

Wynik walki Jarvis – Tom Zanetti: wygrał Jarvis.

Daniella Hemsley vs. Jully Poca

Wynik walki Daniella Hemsley – Jully Poca: wygrała Jully Poca.

My Mate Nate vs. King Kenny

Wynik walki My Mate Nate – King Kenny: wygrał King Kenny.

Avery Quinn“6ar6ie6” Pongracz vs. Whitney Johns

Wynik walki Avery Quinn“6ar6ie6” Pongracz – Whitney Johns: wygrała 6ar6ie6.

Emily Brooke vs. Amber O’Donnell

Wynik walki Emily Brooke – Amber O’Donnell: wygrała Emily Brooke.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 17 Średnia: 3.6]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!