fbpx
Nowy rywal Karpińskiego na gali Prime Show MMA - Karpiński kontra The Karpi

Nowy rywal Karpińskiego na gali Prime Show MMA – Karpiński kontra The Karpi

Spis treści - Nowy rywal Karpińskiego na gali Prime Show MMA – Karpiński kontra The Karpi

W świetle ostatnich informacji na zastępstwo za Sonica, wpada The Karpi, którego nikt się nie spodziewał. W ringu Prime Show MMA dojdzie do pojedynku pomiędzy Damianem, znanym z tego, że jest narzeczonym Wiktorii Jaroniewskiej, a Łukaszem Karpińskim, który znany jest z występów w Hotel Paradise 2. Walka ta obiecuje niezapomniane emocje i niezwykłe widowisko dla fanów sportów walki.

Karpiński kontra The Karpi – Damian zastępuje Sonica

Damian, znany jako „Karpi”, w ostatnim czasie zdobył ogromną popularność na Twitterze dzięki swoim kontrowersyjnym wpisom. Teraz postanowił wykorzystać tę popularność i spróbować swoich sił w ringu MMA. Jego narzeczona, Wiktoria Jaroniewska, z powodzeniem rywalizuje we Freak Fightach, co tylko podsyca spekulacje, czy Karpiński pójdzie w jej ślady. Przeciwnikiem Damiana będzie Łukasz Karpiński, który w przeszłości występował w programie Hotel Paradise 2. Choć większość fanów go kojarzy z tej produkcji, to również uczestniczył w konferencji PRIME, gdzie nie brakowało efektownych wymian słownych. Wydaje się, że Karpiński jest gotowy, by pokazać swoje umiejętności w walce na ringu Prime Show MMA.

Kiedy i gdzie odbędzie się walka?

Te dwie osobowości zawalczą ze sobą już w najbliższą sobotę, na gali w Wrocławiu. Gala Prime Show MMA to wydarzenie, które przyciąga zarówno doświadczonych zawodników, jak i debiutantów. Organizatorzy zawsze starają się zapewnić najwyższy poziom walk i wrażeń dla publiczności. Przyszła gala Prime V, która odbędzie się 1 lipca 2023 roku w hali Orbita we Wrocławiu, zapowiada się wyjątkowo interesująco. Nie pozostaje nic innego, jak czekać z niecierpliwością na ten nieprzewidywalny pojedynek pomiędzy Damianem a Łukaszem Karpińskim.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!