fbpx
Lukas Hotel Paradise

Łukasz Karpiński

Zawodnik MMA Łukasz Karpiński

Biogram

Łukasz Karpiński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Łukasz Karpiński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Łukasz Karpiński – kim jest?

Łukasz Karpiński urodził się 7 lipca 1995 roku i jest zodiakalnym Rakiem. Pochodzi z Ełku i uczęszczał do I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego. Już przed ukończeniem szkoły średniej podjął pracę jako trener personalny, a obecnie nadal się tym zajmuje. Oprócz tego pracuje również jako agent nieruchomości, dietetyk, model i organizator różnego rodzaju wydarzeń. Jego wysportowana sylwetka jest efektem pasji do tańca breakdance i akrobatyki.

Łukasz Karpiński – Hotel Paradise

Łukasz Karpiński, znany z udziału w różnych programach telewizyjnych, od początku otwarcie przyznawał, że zgłosił się do randkowego show Hotel Paradise z zamiarem zdobycia popularności i wygrania dużej sumy pieniędzy. Mimo że nie odniósł pełnego sukcesu, docierając do finału, zdobył sporą popularność i stał się rozpoznawalną postacią.

Łukasz Karpiński – One Night Squad

Jego obecność na ekranie wywołuje skrajne emocje, co jest dużym atutem w oczach producentów telewizyjnych. Krótko po udziale w programie Hotel Paradise, Łukasz został zaproszony na kolejną produkcję telewizyjną TVN, która odbyła się na Zanzibarze. W programie One Night Squad, nagrywanym na przełomie lutego i marca, można było zobaczyć nie tylko Łukasza, ale także innych weteranów reality show, takich jak Love Island Polska, Big Brother i Warsaw Shore.

Łukasz Karpiński – wzrost

Jego wcześniejsze doświadczenie w modelingu pozwoliło łatwo znaleźć informacje na temat jego wzrostu (182 cm) i wymiarów (90 cm w klatce piersiowej, 77 cm w pasie).

Łukasz Karpiński – instagram

Łukasz Karpiński jest aktywny w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, jak to przystało na wschodzącą gwiazdę show-biznesu. Jego oficjalny profil (@lukasparpinski) śledzi już ponad 100 tysięcy użytkowników serwisu, co świadczy o jego rosnącej popularności.

Łukasz Karpiński – rozwój kariery

Łukasz Karpiński to postać, która z pewnością niejednokrotnie jeszcze da o sobie znać. Jego udział w różnych programach telewizyjnych i aktywność w mediach społecznościowych świadczą o jego determinacji i ambicjach w świecie rozrywki.

Łukasz Karpiński – kariera MMA

Podczas konferencji Prime Show MMA 5 został ogłoszony nowym zawodnikiem federacji. Jak się okazuje stanie do oktagonu naprzeciw Sonica. Jest to bardzo interesujące starcie, na które widzowie oczekują z niecierpliwością.

Łukasz Karpiński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Karpiński

Data urodzenia (ile ma lat?): 7 lipca 1995

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Ełk

Łukasz Karpiński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Łukasz Karpiński - Newsy