fbpx
Damian Kasprzak

Damian Kasprzak

Zawodnik MMA Damian Kasprzak

Biogram

Damian Kasprzak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Damian Kasprzak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Damian Kasprzak – kim jest?

Federacja Prime MMA ogłosiła pełną kartę walk, która będzie prezentowana podczas gali wrocławskiej, zaplanowanej na 1 lipca. Jednym z debiutujących zawodników będzie Damian „the Karpi” Kasprzak, który zyskał popularność jako partner, Wiktorii Jaroniewskiej, znanej z udziału we freak fightach. Kasprzak, mając za sobą doświadczenie w treningach sportów walki oraz jako trener personalny, teraz sam postanowił stanąć w klatce i zmierzyć się z Łukaszem Karpińskim.

Damian Kasprzak – trener

Damian Kasprzak, znany również jako „the Karpi”, długo był oczekiwany przez fanów Prime Show MMA. Jego obecność w narożniku partnerki sprawiała wrażenie osoby mającej głęboką wiedzę o sportach walki. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na jego debiutancki występ. Kasprzak jest również trenerem personalnym, który prowadzi treningi swoich podopiecznych, w tym również online.

The Karpi – Prime Show MMA

Wyczekiwany debiut Damiana Kasprzaka w Prime Show MMA jest okazją, aby zobaczyć, jak poradzi sobie w ringu i jak rozwija się jego kariera w tej dyscyplinie. Jego determinacja, doświadczenie treningowe i wsparcie partnerki na pewno przyniosą mu dodatkową motywację do osiągania sukcesów w świecie MMA. Wielu fanów jest ciekawych, jak Kasprzak wykorzysta swoje umiejętności i jak będzie prezentował się podczas debiutanckiego starcia z Łukaszem. Sonic, który pierwotnie miał zmierzyć się z Karpińskim nie wystąpi z powodu kontuzji. Zastąpił go debiutant w MMA, który do tej pory zasłynął z tworzenia treści na TikToku ze swoją partnerką Wiktorią Jaroniewską.

Damian Kasprzak – piłkarz

Damian Kasprzak, oprócz swojej roli w świecie MMA, jest także zawodnikiem piłkarskim. W przeszłości reprezentował barwy juniorskich drużyn Zagłębia Lubin oraz Polonii-Stali Świdnica, grając również w rezerwach tej ostatniej. Obecnie związał się z klubem Polonia-Stal Świdnica.

Damian Kasprzak – wiek i wzrost

Damian Kasprzak urodził się 21 listopada 2001 roku i mierzy 182 centymetry wzrostu. Jego waga będzie znana dopiero podczas oficjalnego ważenia przed galą Prime Show MMA 5.

Damian Kasprzak – Wiktoria Jaroniewska

Jednak nie tylko sportowe osiągnięcia przyciągają uwagę mediów i fanów. Damian Kasprzak jest w związku z popularną zawodniczką FAME MMA, Wiktoria Jaroniewska. Para ogłosiła swoje zaręczyny w kwietniu 2022 roku poprzez wpis na Instagramie, co dodatkowo wzbudziło zainteresowanie ich fanów.

Damian Kasprzak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: The Karpi

Data urodzenia (ile ma lat?): 21 Listopada 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Świdnica

Damian Kasprzak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Damian Kasprzak - Newsy