fbpx
Natalia Janoszek pozywa Krzysztofa Stanowskiego!

Natalia Janoszek pozywa Krzysztofa Stanowskiego!

Spis treści - Natalia Janoszek pozywa Krzysztofa Stanowskiego!

Sprawa między Natalią Janoszek a Krzysztofem Stanowskim rozgrzała media i wzbudziła ogromne zainteresowanie opinii publicznej. Wszystko zaczęło się od kontrowersyjnego odcinka serii Dziennikarskie Zero, który został opublikowany na kanale Sportowy na platformie YouTube. W tym materiale Krzysztof Stanowski skrytykował karierę aktorską Natalii Janoszek, twierdząc, że osiągnięcia Polski w Bollywood są mocno przesadzone. Odcinek ten stał się wyjątkowo popularny i w ciągu dwóch tygodni zgromadził blisko 1,5 miliona wyświetleń, stając się jednym z najczęściej oglądanych filmów na kanale. Widzowie aktywnie włączyli się w dyskusję, krytykując Janoszek i podtrzymując tezy przedstawione przez Stanowskiego.

Natalia Janoszek publikuje oświadczenie w sprawie Krzysztofa Stanowskiego

Po dwóch tygodniach od publikacji kontrowersyjnego odcinka Natalia Janoszek postanowiła przerwać milczenie i opublikowała oficjalne oświadczenie na swoim koncie na Instagramie. W nim aktorka ogłosiła, że w związku z oskarżeniami o zmyślenie kariery podjęła decyzję o wytoczeniu procesu sądowego Krzysztofowi Stanowskiemu.

Krzysztof Stanowski odnosi się do pozwu od gwizdy Bollywood

Reakcja Stanowskiego nie pozostała długo w tajemnicy. Dziennikarz ironicznie skomentował pozew aktorki, określając go jako najlepszy prezent, jaki mógł otrzymać. Nieco później Stanowski opublikował oficjalne oświadczenie na Twitterze, w którym zaprzeczył, jakoby negatywnie oceniał osiągnięcia zawodowe Natalii Janoszek. Według niego, aktorka po prostu nie ma żadnych dokonań, które warto byłoby docenić.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!