fbpx
Natalia Janoszek

Natalia Janoszek

Zawodnik MMA Natalia Janoszek

Biogram

Natalia Janoszek - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Natalia Janoszek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Natalia Janoszek – kim jest?

Urodziła się 15 czerwca 1990 roku w Bielsku-Białej jako córka Iwony i Józefa Janoszków. Już od trzeciego roku życia związana była z Zespołem Pieśni i Tańca „Bielsko”, co wskazywało na jej zainteresowanie i talent artystyczny. Początkowo nieznana szerszej publiczności, Natalia Janoszek postanowiła spróbować swoich sił w innych dziedzinach.

Natalia Janoszek – droga do kariery

Natalia to polska aktorka, celebrytka i uczestniczka popularnych programów rozrywkowych. Jej droga do sławy i rozpoznawalności nie była łatwa, ale zdobyła szerokie uznanie i zapewniła sobie miejsce w show-biznesie. Choć istnieją kontrowersje wokół jej kariery, nie można zaprzeczyć, że Natalia Janoszek zyskała pewną popularność i wzbudziła zainteresowanie mediów.

Natalia Janoszek – polityka

W 2014 roku podjęła próbę wejścia do polityki, kandydując do Rady Miejskiej w Bielsku-Białej z komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej. Niestety, nie odniosła sukcesu, jednak ta próba zaangażowania się w życie społeczne świadczy o jej chęciach aktywnego działania.

Natalia Janoszek – kariera filmowa

W 2012 roku Natalia Janoszek pojawiła się w filmie „Dreamz”, a w 2019 roku zagrała w „Chicken Curry Law”. Jednak to rola w kontrowersyjnym filmie „365 dni” przyniosła jej największą rozpoznawalność. Choć film ten spotkał się z mieszaniem opinii i krytyką, Natalia Janoszek odegrała w nim istotną rolę, co przyczyniło się do wzrostu jej popularności.

Natalia Janoszek – sukcesy

Jej talent aktorski został doceniony na międzynarodowym poziomie. Dwukrotnie zdobyła nagrodę JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej w latach 2018 i 2019. To wyróżnienie stanowi ważne osiągnięcie w jej karierze i dowód uznania dla jej talentu aktorskiego.

Natalia Janoszek – książka

Natalia Janoszek nie ogranicza się tylko do aktorstwa. W 2016 roku opublikowała książkę „Za kulisami Bollywood”, w której opisała swoją karierę w Indiach. Ta publikacja pozwoliła jej podzielić się swoimi doświadczeniami z fanami i dać im lepsze zrozumienie świata, w którym działa.

Natalia Janoszek – kariera muzyczna

W 2018 roku Natalia Janoszek zadebiutowała jako piosenkarka podczas koncertu sylwestrowego TVP w Zakopanem, wykonując nową wersję utworu zespołu Snap! – „Rhythm Is a Dancer”. Jej występ muzyczny spotkał się z zainteresowaniem publiczności i zapoczątkował kolejny etap jej kariery.

Natalia Janoszek – okładka

W 2019 roku Natalia Janoszek znalazła się na okładce kwietniowego wydania magazynu „Cosmopolitan”. To prestiżowe wyróżnienie świadczyło o jej rosnącej popularności i wpływie na młode pokolenie.

Natalia Janoszek – dancing with the Stars

W 2022 roku postanowiła wziąć udział w 13. edycji programu rozrywkowego Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W parze z Rafałem Maserakiem zaskakiwała widzów swoimi umiejętnościami tanecznymi i zdobyła serca publiczności.

Natalia Janoszek – twoja twarz brzmi znajomo

Wiosną 2023 roku Natalia Janoszek wzięła udział w 18. edycji programu rozrywkowego Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W tej widowiskowej produkcji zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i aktorskie, imitując różne znane osobowości. Jej występy były pełne energii i profesjonalizmu, co przyniosło jej czwarte miejsce w programie.

Natalia Janoszek – Krzysztof Stanowski

Jednak ostatnio medialny szum wokół Natalii Janoszek skupił się na kontrowersjach dotyczących jej kariery w Bollywood oraz rzekomego wyolbrzymiania swoich osiągnięć. Dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski w swoim filmie opublikowanym na platformie YouTube wniósł zarzuty wobec aktorki, twierdząc, że jej sukcesy zostały przesadzone i kreowane przez media. To wywołało dyskusję wśród publiczności i spowodowało pewne wątpliwości co do prawdziwości przedstawianych informacji.

Natalia Janoszek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 15 czerwca 1990 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Bielsko-Biała

Natalia Janoszek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Natalia Janoszek - Newsy