fbpx
Najman chce rewanżu z Pudzianowskim - walka, na którą czekają fani!

Pudzianowski vs. Najman na KSW [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Pudzianowski vs. Najman na KSW [AKTUALIZACJA]

Ostatnie dni w social mediach obfitowały w ciekawą wymianę zdań między Marcinem Najmanem a Mariuszem Pudzianowskim. Najman publicznie zaproponował drugie starcie z byłym strongmanem, deklarując gotowość do walki. Najnowsze informacje napływające od samego szefa KSW, Martina Lewandowskiego, dodają tej historii jeszcze więcej emocji.

Szef KSW o walce Najmana z Pudzianem

W wywiadzie udzielonym dla FANSPORTU TV, Lewandowski wyznał, że choć nie jest zwolennikiem walk freakowych, w przypadku rewanżu Pudzianowski vs. Najman sytuacja może się zmienić. Istnieje możliwość, że Najman, który był pierwszym rywalem Pudzianowskiego w KSW, zostanie również jego ostatnim przeciwnikiem w karierze. Choć Lewandowski nie zdecydował jeszcze ostatecznie, czy rewanż odbędzie się, to fakt, że otwarcie rozmawia na ten temat, budzi zainteresowanie kibiców. Oczywiście, istnieją pewne względy, które muszą zostać wzięte pod uwagę. Nie można jednak wykluczyć możliwości zorganizowania takiego pożegnania dla Mariusza Pudzianowskiego jako ostatniej walki w jego karierze.

Najman wyraża gotowość do walki z Pudzianowskim

Po gali KSW Colosseum 2, Marcin Najman wyraził swoją gotowość do rewanżowego starcia z Mariuszem Pudzianowskim. To właśnie w 2009 roku obaj zawodnicy zadebiutowali w formule MMA. Ich pojedynek do dzisiaj jest niezapomnianym wydarzeniem, bijącym rekordy oglądalności mieszanych sztuk walki w Polsce. Pudzianowski ma na swoim koncie imponujący rekord 17 zwycięstw i 9 porażek. Zdobył zwycięstwa nad takimi rywalami jak Łukasz Jurkowski i Michał Materla. Z kolei Najman, który skupiał się głównie na walkach „freakowych”, pokonał takie postacie jak „Bonus BGC”, „Daro Lew” i Paweł Jóźwiak, osiągając bilans 6 zwycięstw i 6 porażek.

Najman jest gotowy wyjść do oktagonu z Mariuszem Pudzianowskim

W ostatnim czasie Najman odnotował serię trzech zwycięstw, podczas gdy Pudzianowski doświadczył dwóch głośnych porażek. Najpierw przegrał z lżejszym od siebie o kilkadziesiąt kilogramów Mamedem Khalidovem, a niedawno został znokautowany przez Artura Szpilkę. Internauci, którzy często nie oszczędzają zawodników, szczególnie po bolesnych porażkach, zasypują media społecznościowe mocnymi komentarzami. Po gali KSW Colosseum 2 pojawiło się wiele sugestii, że walka Pudzianowskiego była ustawiona, podobnie jak w przypadku jego przegranej z Mamedem. Jednak wśród licznych wpisów pojawiły się także prośby o rewanż z Marcinem Najmanem. Wreszcie głos zabrał sam „El Testosteron” i oznajmił, że jest gotowy na taką walkę. Po pytanich zadawanych przez fanów na temat rewanżu z Pudzianowskim, Najman odpowiedział jednoznacznie i bez zbędnych komentarzy:

„Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem!”

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!