fbpx
Tomasz Adamek zawalczy z Najmanem

Tomasz Adamek zawalczy z Najmanem [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Tomasz Adamek zawalczy z Najmanem [AKTUALIZACJA]

Tomasz Adamek, jeden z największych polskich pięściarzy, na swoim kanale „To jest boks” zaskoczył swoich fanów. Otwarcie przyjął wyzwanie od Marcin Najmana, popularnego zawodnika MMA. „Góral” jest gotów zmierzyć się z „El Testosteronem” w mieszanych sztukach walki, ale ma jeden ważny warunek. Adamek zaproponował, że walka będzie miała charakter charytatywny, a gaże obu zawodników zostaną przekazane na cele dobroczynne. Bez żadnych reklam sponsorów na ubraniach, a jedynie z imieniem i nazwiskiem na koszulkach czy spodenkach. Propozycja Adameka spotkała się z szerokim uznaniem wśród fanów, którzy chwalą pięściarza za jego postawę i podejście do tematu.

Walka dwóch legend – Adamek vs. Najman

Tomasz Adamek jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich bokserów, który w swojej karierze stoczył wiele ważnych pojedynków na arenie międzynarodowej. Ma na swoim koncie m.in. mistrzostwo świata w kategorii junior ciężkiej. Marcin Najman natomiast jest znanym zawodnikiem MMA, który w przeszłości wielokrotnie wyzywał Adamka do walki. Najman w ostatnim czasie zadebiutował w organizacji High League, gdzie odniósł zwycięstwo nad Pawłem Jóźwiakiem. Pojedynek trwał cały dystans, co było dla wielu fanów zaskoczeniem, ale ostatecznie Najman wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Kiedy i gdzie odbędzie się walka Adamka z Najmanem?

Walka pomiędzy Adamekiem a Najmanem w MMA zapowiada się na niezwykle emocjonujące wydarzenie, które z pewnością przyciągnie uwagę fanów sportów walki. Do tej pory nie wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się pojedynek, ale już teraz można spodziewać się ogromnego zainteresowania i kontrowersji wokół tej walki. Nie ma wątpliwości, że propozycja Adameka, aby walka miała charakter charytatywny, jest godna pochwały i wskazuje na to, że pięściarz myśli nie tylko o swojej karierze, ale także o pomocy innym. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa przyczyni się do zwiększenia świadomości społecznej na temat potrzeb najmłodszych i zachęci innych sportowców do podobnych działań.

Najman odpowiada na propozycję Adamka

Po tym jak Tomasz Adamek zaproponował walkę z Marcinem Najmanem w MMA pod warunkiem, że gaże z walki zostaną przekazane na cele charytatywne, „El Testosteron” postanowił odpowiedzieć na słowa „Górala”. Najman nie kryje zadowolenia z faktu, że Adamek zgodził się stanąć z nim w klatce i zapewnia, że chciałby się mu odpłacić za sposób, w jaki potraktował jego idola, Andrzeja Gołotę. Warto przypomnieć, że w przeszłości Adamek i Gołota toczyli zaciętą rywalizację, a ich spór zakończył się walką, która odbyła się w 2009 roku w Łodzi. „Góral” zwyciężył wtedy przez techniczny nokaut w piątej rundzie. Walka Adamek vs Najman zapowiada się na jedną z bardziej oczekiwanych w polskim MMA.

Najman – Adamek na High League!

Najman podczas wywiadu przeprowadzanego przez Janusza Basałaja na kanale Meczyki ogłosił, że jego potencjalny rywal czyli Tomasz Adamek rozpoczął już rozmowy z federacją na temat warunków starcia z Najmanem. Wszystko wygląda na to, że walka dojdzie jednak do skutku i to w formule MMA.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!