fbpx
Mocne materiały na Adriana Polaka? - trafi do więzienia?

Mocne materiały na Adriana Polaka? – trafi do więzienia?

Spis treści - Mocne materiały na Adriana Polaka? – trafi do więzienia?

Natan Marcoń, znany również jako „Bóg Estetyki”, nie pozostawia suchej nitki na Adrianie „Polaku” Polańskim przed zbliżającą się galą FAME: Reborn. Podczas wczorajszej konferencji prasowej, Marcoń podjął się dramatycznych deklaracji, sugerując istnienie materiałów, które mogą zrujnować karierę influencera. Przypominamy, że Marcoń i Polak zmierzą się ze sobą w walce podczas gali FAME: Reborn, która odbędzie się 9 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Wydarzenie to już teraz przyciąga uwagę fanów freak fightów, ale konferencja prasowa dostarczyła dodatkowej dawki dramatyzmu.

Co Natan Marcoń znalazł na Adriana Polaka?

Marcoń, znanego z prowokacyjnego zachowania, wyraził swoje niezadowolenie z postawy Polańskiego na konferencji, a następnie zagroził mu publikacją filmu, który rzekomo ma ujawnić kontrowersyjne działania Polaka. W swoim wystąpieniu Marcoń ostrzegł Polańskiego, sugerując, że opublikowany materiał może nie tylko zaszkodzić jego karierze influencera, ale również skończyć się konsekwencjami prawno-karnymi. Natan stwierdził:

„Słuchaj Adrian, za to co zrobiłeś, bo sprawa wyjdzie prędzej czy później. Zostaniesz zgnojony za wszystko. Ja po prostu Adrian powiem ci: zrób sobie rachunek sumienia. Zawsze przed snem zrób sobie rachunek sumienia, bo obiecuję ci, że jest to twoja ostatnia gala, na której walczysz. Ludzie mogą się śmiać, bo nie wiedzą co to jest za materiał, który wyjdzie, ale za film, który wyjdzie to nie będzie tak, że cię wyrzucą z federacji, tylko ty trafisz do więzienia za to, co zrobiłeś”
Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 3]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!