fbpx
Natan Marcoń na ścieżce wojennej z Dawidem Załęckim?

Natan Marcoń na ścieżce wojennej z Dawidem Załęckim?

Spis treści - Natan Marcoń na ścieżce wojennej z Dawidem Załęckim?

Natan Marcoń, znany jako „Bóg Estetyki”, wkracza do klatki Fame MMA na galę Fame MMA Reborn, aby stawić czoła Jakubowi Maślance. Jednak przed samą walką, kontrowersyjne wypowiedzi i prowokacje Marcońa sprawiają, że ścieżki jego i Dawida Załęckiego, ojca Denisa, krzyżują się w światku freak-fightów. Dawid Załęcki, czyli „Crazy,” wskazał, że Marcoń przesadza z kontrowersyjnymi wypowiedziami i zdecydowanie odradzałby swojemu synowi walkę z Natanem. W wywiadzie dla FanSportu.pl, stwierdził:

„Jedzie za grubo, przesadza. Idiotą będzie ten, który da mu walkę. Jak ktoś mu da walkę, to się zniża do jego poziomu. Ja już Denisowi mówiłem – Bóg Cię strzeże, jakbyś z nim zawalczył. Jeżeli chcą być ośmieszani… Ja mam inne podejście. Ja się szanuję.”

Natan odpowiada na słowa Dawida Załęckiego!

Nie minęło wiele czasu, zanim Marcoń odpowiedział na te słowa, publikując kontrowersyjny wpis na swoich mediach społecznościowych:

„Wy prawilniaki chcecie mieć szacunek, dlatego że ktoś się was boi. To nie na tym polega. To nie są te czasy, żeby kogoś zastraszyć. Ludzie nie powinni się bać coś powiedzieć, skomentować, bo ktoś wyszedł z więzienia i grozi, że coś zrobi. To nie te czasy. Ja jestem idealnym przykładem, który pokazuje, że to, że ktoś jest silny fizycznie, prawilniakiem, to nie znaczy, że może mówić wszystko, na co masz ochotę.”

Walka Natan Marcoń kontra Jakub Maślanka już teraz budzi duże emocje, a ścieżka kolizyjna z Dawidem Załęckim dodaje dodatkowej pikanterii przed nadchodzącą galą Fame MMA Reborn. Czy te kontrowersje przeniosą się do klatki? Odpowiedź poznamy podczas wydarzenia, które już wkrótce odbędzie się na łódzkiej Atlas Arenie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!