fbpx
Marcin Różalski o Potencjalnej Walce "Masy" we Freak Fightach!

Marcin Różalski o Potencjalnej Walce „Masy” we Freak Fightach!

Spis treści - Marcin Różalski o Potencjalnej Walce „Masy” we Freak Fightach!

Marcin „Różal” Różalski, znany polski zawodnik MMA, wyraził stanowczą opinię na temat potencjalnej walki „Masy” we freak fightach oraz udziału Jarosława Sokołowskiego, znanego jako „Masa”, w programie Clout MMA. Przed ostatnią galą, w której udział wziął Jacek Murański, wykonano telefon do Jarosława Sokołowskiego, znanego jako najsłynniejszy świadek koronny w Polsce. Sokołowski, będący w przeszłości gangsterem, zeznawał przeciwko swoim kompanom w zamian za łagodniejszy wyrok. W ostatnim wywiadzie dla TVreklama, Różal został zapytany o tę kontrowersyjną sytuację. Choć unikał obszernego komentarza, jego reakcja była stanowcza.

„Za dużo wulgaryzmów mi się na język bierze,” stwierdził Różal, odnosząc się do sprawy. Na pytanie, czy walka „Masy” z Murańskim to dobry pomysł, odpowiedział jednoznacznie: „Nie, nie jest ok. Ten osobnik nie powinien mieć szansy walczyć nigdzie z nikim. Nie powinien mieć szansy promowania swojej osoby, ale niestety.”

Sprzeciw Różala na walkę Masy we Freak Fightach!

Zapytany, dlaczego ktoś mógłby chcieć zaangażować „Masę” w organizację, Różal jednoznacznie wskazał na pazerność na pieniądze i chęć wygenerowania wysokich oglądalności. Reakcja Różala pokazuje jego stanowczy sprzeciw wobec potencjalnej walki „Masy” oraz kontrowersyjnego udziału Sokołowskiego w programie Clout MMA. Jego słowa wyrażają niezadowolenie z promowania postaci, której przeszłość budzi wiele kontrowersji oraz oburzenie na podejmowanie decyzji opartych wyłącznie na zysku i popularności.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!