fbpx
Krzysztof Rozpara z FAME wyjaśnia Wardęgę! - Wytyka Kłamstwo!

Krzysztof Rozpara z FAME wyjaśnia Wardęgę! – Wytyka Kłamstwo!

Spis treści - Krzysztof Rozpara z FAME wyjaśnia Wardęgę! – Wytyka Kłamstwo!

Zbliżająca się gala FAME 20 to nie tylko czas emocji i sportowych widowisk, ale także okazja do rozmów z szefem federacji Krzysztofem Rozparą. W ostatnim wywiadzie udzielonym przed wielkim wydarzeniem, Rozpara zabrał głos w sprawie ostatnich kontrowersji z udziałem Sylwestra Wardęgi. Krzysztof Rozpara, były prezes FAME, wziął udział w programie F2F, gdzie został poproszony o komentarz na temat negocjacji z Wardęgą. To, co powiedział, nie pozostało bez echa. Rozpara zdradził, że Wardęga próbował podnosić stawkę wykorzystując swoje zasięgi, jakie zdobył dzięki afery Pandora Gate.

„Nie mogę powiedzieć, że handlowałeś Pandorą, natomiast rozmawialiśmy o tym i mówiłeś, że teraz masz znacznie większe wyświetlenia. Rozmawialiśmy o twoich zasięgach i to ty podkreślałeś, jaka jest teraz twoja wartość.” – wyznał Rozpara.

Rozpara o stanowsiku Sylwestra Wardęgi!

Wypowiedź ta wywołała burzę w sieci, a wielu internautów oraz osób z branży uważa, że Wardęga nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Jednak Rozpara tłumaczy, że jego celem było jedynie przedstawienie faktycznej sytuacji, nie zamierzał wywoływać kontrowersji.

„Myslę, że Sylwester nie zakładał, że wymusi na nas reakcję. Raczej się tego nie spodziewał. Ja powiedziałem po prostu, jak to faktycznie wyglądało i tylko tyle.” – komentuje Rozpara.

Dodał również, że wyświetlenia po aferze Pandora Gate były jednym z argumentów influencerów podczas negocjacji. Cała sytuacja wokół negocjacji z Wardęgą budzi wiele emocji, a głos Rozpary w tej sprawie dodaje nowych kontekstów i wyjaśnia niejasności. Ostatecznie, toczy się o to, jak zarówno influencerzy, jak i organizacje sportowe wykorzystują swoje zasięgi w biznesowych relacjach.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!