fbpx
Filip Chajzer zawalczy z Książulem na stadionie narodowym!?

Filip Chajzer zawalczy z Książulem na stadionie narodowym!?

Spis treści - Filip Chajzer zawalczy z Książulem na stadionie narodowym!?

Filip Chajzer, znany dziennikarz i osobowość telewizyjna, rozważa udział w freak fightach. W rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet, Chajzer potwierdził, że prowadzi rozmowy na temat walki z popularnym influencerem Książulem.

— „Walka Chajzer vs Książulo to byłby hit roku. Freak fighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił, podobnie jak było to w przypadku mojego występu w 'Tańcu z Gwiazdami’. Nic nie wiedziałem o tańcu, a bawiłem się fenomenalnie. Teraz będzie mniej grzecznie” — powiedział Chajzer.

Dziennikarz podkreślił, że udział w takiej walce to dla niego nie tylko sportowe wyzwanie, ale również sposób na rozwiązanie osobistych problemów finansowych.

— „Bardzo bym się cieszył, gdyby Książulo przyjął tę propozycję, bo dla obu nas byłoby to rozpoczęcie 'od zera’ we freak fightach. Ale tak naprawdę dla mnie to nie byłaby walka z przeciwnikiem, a trochę walka o nowe życie. Musicie wiedzieć, że stawki są… spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w której będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja. Mam nawet hasło walki miłośników kebaba po obu stronach barykady — nie obrzucaj mięsem w internecie, wybierz sport!” — dodał Chajzer.

Książulo odpowiada na wyzwanie Chajzera!

Jednakże Książulo nie jest zainteresowany takim starciem. Wczoraj na swoim Instagramie napisał:

— „Właśnie dostałem ofertę od jednej z federacji freakfightowej. Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5 mln. Przeciwnik: osoba z mediów. 😅 Jakiś czas temu mówiłem, że nie chcę brać w tym udziału i na razie nic się nie zmieniło”.

W filmie opublikowanym na Instagramie Książulo również zaprzeczył możliwości takiej walki, dodając, że Chajzer przeprosił go prywatnie i namawiał do udziału w starciu. Na razie wydaje się, że do walki nie dojdzie, mimo wielkiego zainteresowania ze strony fanów obu gwiazd.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!