fbpx
Natan Marcoń Otrzymuje Przeprosiny od Denisa Załęckiego?

Natan Marcoń Otrzymuje Przeprosiny od Denisa Załęckiego?

Spis treści - Natan Marcoń Otrzymuje Przeprosiny od Denisa Załęckiego?

Kilka godzin przed konferencją prasową poprzedzającą galę Clout MMA 3, Natan Marcoń wypowiedział się na temat ostatnich wywiadów z Denisem Załęckim. Marcoń twierdzi, że posiada nagranie, na którym „Bad Boy” przeprosił go za wcześniejsze groźby. To wydarzenie wzbudziło kontrowersje, zwłaszcza po wypowiedziach, w których Załęcki sugerował, że będzie się starał naruszyć zdrowie Marcońa w trakcie planowanej walki. Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, walka między Załęckim a „Wielkim Bu” odbędzie się na gali Clout MMA 3: Santa Clout. Marcoń, który został kilkakrotnie zaatakowany słownie przez Załęckiego, nie ukrywa swojej determinacji, aby ukarać rywala na ringu.

Marcoń boi się o swoje życie!

Ostatni wywiad z Denisem wzbudził zaniepokojenie u Marcońa, który postanowił odnieść się do słów „Bad Boya”. Na Instagramie opublikował obszerne oświadczenie, w którym wyraził obawy o swoje życie i zdrowie. Marcoń stwierdził, że Załęcki publicznie groził mu wielokrotnie, sugerując nawet, że będzie starał się skręcić mu kark podczas walki. W oświadczeniu Marcoń apeluje do federacji Clout MMA o podjęcie odpowiednich środków w związku z groźbami ze strony Załęckiego. Proponuje nawet karę finansową i zmianę formuły walki, aby zapobiec zamierzonej kontuzji. Dodatkowo, Marcoń domaga się przeprosin od Załęckiego w formie nagrania, najlepiej w basenie. Twierdzi, że odsunie interwencję policji, jeśli Denis spełni te warunki. Całą sytuację zapowiada rozjaśnić na konferencji prasowej Clout MMA.

Natan otrzymał przeprosiny od Denisa?

Niedługo po opublikowaniu oświadczenia, Natan Marcoń udostępnił Instastory, informując, że otrzymał przeprosiny od Denisa Załęckiego, które zamierza przedstawić na konferencji. Wspomniał również, że czeka na dalsze wyjaśnienia, które zamierza podać na dzisiejszej konferencji przed galą Clout MMA 3. Cała sytuacja wzbudziła duże zainteresowanie społeczności MMA, zwłaszcza w kontekście groźb ze strony zawodnika wobec swojego przeciwnika przed planowaną walką.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!