fbpx
fame gtr nissan budda

Fame GTR – loteria Budda x FAME MMA na auto Nissan GT-R

Spis treści - Fame GTR – loteria Budda x FAME MMA na auto Nissan GT-R

Przed galą Fame MMA 18 została ogłoszona loteria, w której główną nagrodą jest spersonalizowany Nissan GT-R. Auto do wydarzenia zostało przygotowane przez znanego motoryzacyjnego Youtubera – Buddę.

Śledź online – Fame MMA 18 – relacja na żywo!

E-Book Fame x GT-R UNTOLD

Podstawą wzięcia udziału w loterii jest kupno jedno z pakietu ebooków dostępnych na stronie Fame GTR. Kupując wyjątkowy album FAME X GT-R, otrzymasz dostęp do ekskluzywnych, nigdzie indziej nieopublikowanych zdjęć Buddy’ego i Boxdela! Wyrusz z influencerami w fascynującą podróż za kulisami powstawania federacji FAME, odkryj niezwykłe rekordy i liczby (wersja PRO i wyżej). Wersja Elite ujawni ci kilka fascynujących faktów, a edycja Extreme wprowadzi cię w nieznane tajemnice federacji. Poznasz również, jak niewiele brakowało, aby gala FAME 6 zakończyła się niepowodzeniem!

Ile wart jest Nissan Fame GTR?

Z oficjalnych informacji m.in od Buddy wiemy, że wartość samochodu może wynosić nawet ponad 1 300 000 zł. W przypadku wygrania loterii organizator pokrywa również podatek oraz daje gwarancje ubezpieczenia samochodu oraz przeróbki Buddy o wartości ponad 250 000 zł. Poniżej można zobaczyć jak wygląda to auto.

Pozostałe nagrody w loterii FAME MMA i Buddy

Poza Nissanem GT-R by Budda można wygrać m.in. wysokie nagrody pieniężne (nawet do 50 000 zł), ekskluzywne wejściówki na wydarzenia Fame czy nagrody rzeczowy (PS 5).

Kiedy odbędzie się losowanie Nissana GT-R?

Według informacji organizatorów losowanie nagród rozpocznie się na żywo w niedzielę po gali FAME 18 o godzinie 17:00. Transmisję z tego wydarzenia będziecie mogli oglądać na żywo na kanałach: FAME MMA i Budda TV. Po zakończeniu losowania nagród pieniężnych i rzeczowych, po godzinie 21:00 zakończy się sprzedaż i rozpocznie się wielkie losowanie nagrody głównej – wyjątkowego Nissana FAME GT-R by Budda.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 6 Średnia: 3.7]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!