fbpx
Dawid Załęcki o potencjale syna

Dawid Załęcki o potencjale syna -„Denis ma umiejętności i musi zmienić swoje podejście”

Spis treści - Dawid Załęcki o potencjale syna -„Denis ma umiejętności i musi zmienić swoje podejście”

Dawid Załęcki, znany również jako „Crazy”, jest jednym z rozpoznawalnych zawodników freak fightów w Polsce. W trakcie wywiadu udzielonego w studio FANSPORTU TV odpowiedział na pytania widzów. Podczas swojej kariery „Crazy” już stoczył trzy pojedynki, zwyciężając Alana Kwiecińskiego oraz Vaso Bakocevicia, ale przegrywając z Mateuszem Kubiszynem. Niestety, planowany pojedynek z Denisem Labrygą na gali High League 7 został odwołany z przyczyn niezależnych od zawodników.

Dawid Załęcki szczerze o Denisie Załęckim

Jedno z pytań zadanych w trakcie sesji dotyczyło syna Dawida, Denisa, i jego niewykorzystanego potencjału sportowego. Dawid Załęcki udzielił szczerej odpowiedzi, wyrażając pewne rozczarowanie faktem, że „Bad Boy” ma wiele umiejętności i predyspozycji, jednak potrzebuje zmiany swojego podejścia. Zawodnik podkreślił, że jest mu szkoda, iż Denis nie wykorzystuje w pełni swojego talentu. Zwrócił uwagę na fakt, że jego syn musiałby zmienić swoje podejście, aby osiągnąć sukces w świecie sportów walki. Załęcki zaznaczył, że Denis posiada umiejętności, które mogłyby przynieść mu wiele sukcesów, ale kluczowe jest znalezienie właściwej mentalności i determinacji.

Dawid Załęcki wspiera swojego syna

Dawid Załęcki nie ukrywa swojej nadziei, że jego syn w przyszłości odniesie sukcesy w świecie sportów walki. Według niego Denis musi skoncentrować się na rozwijaniu swoich umiejętności, pracować nad swoim podejściem i zbudować silną mentalność. Na zakończenie swojej wypowiedzi, Dawid Załęcki wyraził pełne wsparcie dla syna, zachęcając go do kontynuowania treningów i dążenia do realizacji swojego sportowego potencjału.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!