fbpx
Dawid Załęcki broni syna i zapewnia, że jeszcze pokaże na co go stać!

Dawid Załęcki broni syna i zapewnia, że jeszcze pokaże na co go stać!

Spis treści - Dawid Załęcki broni syna i zapewnia, że jeszcze pokaże na co go stać!

Po kontrowersjach wokół ostatniej walki Denisa Załęckiego, głos w sprawie postanowił zabrać jego ojciec, Dawid Załęcki. W wywiadzie udzielonym na kanale FanSportu.pl, starszy z rodu Załęckich wyraził swoje przemyślenia na temat ostatniego starcia syna z Danielem Omielańczukiem. Dawid Załęcki podkreślił, że Denis miał ograniczony czas na przygotowania do walki i był praktycznie skazany na porażkę. Jego zdaniem, gdyby syn miał więcej czasu, wynik pojedynku mógłby być inny. Ojciec zawodnika wyraził przekonanie, że przyszły rok będzie należał do Denisa i będzie okazją do udowodnienia wszystkim, ile jest naprawdę wart.

„Ja wiedziałem, że wychodził skazany na porażkę. W trzy miesiące miał małe szanse, dajcie mu pół roku, a wygrałby to. Coś tam formę zrobił, pierwsza runda mu wyszła. Teraz mam nadzieję, że utrzyma to wszystko. Ten rok był dla Denisa upadkiem, ale ten przyszły będzie wznoszący i pokaże jeszcze, ile jest wart” – powiedział Dawid Załęcki.

Nadchodzący rok będzie dobry dla Denisa Załęckiego?

Wypowiedź ojca Denisa Załęckiego sugeruje, że pomimo niepowodzeń w ostatnim czasie, zarówno zawodnik, jak i jego rodzina wierzą w powrót do dobrej formy. Oczekiwania są wysokie, a nadchodzący rok ma być okresem, w którym Denis pokaże swoje prawdziwe umiejętności i potwierdzi swoją wartość w światku sportowym. Czas pokaże, czy przyszłe wyzwania przyniosą oczekiwane rezultaty dla młodego zawodnika.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!