fbpx
Colby Covington Wzoruje się na Fame MMA?- Daro Lew komentuje!

Colby Covington Wzoruje się na Fame MMA?- Daro Lew komentuje!

Spis treści - Colby Covington Wzoruje się na Fame MMA?- Daro Lew komentuje!

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk, znany freakfighter, wypowiedział się na temat kontrowersyjnego zachowania Colby’ego Covingtona podczas konferencji prasowej przed galą UFC 296, sugerując, że amerykański zawodnik może czerpać inspirację z wystąpień zawodników Fame MMA. W sobotę w Las Vegas odbyła się gala UFC 296, a w walce wieczoru zmierzyli się Leon Edwards i Colby Covington. Jednak to wydarzenia poprzedzające walkę przyciągnęły uwagę mediów i fanów. Podczas konferencji prasowej Covington, jak zawsze kontrowersyjny, nie szczędził słów pod adresem Edwardsa, a nawet wypowiedział się na temat ojca Anglika. Sytuacja zaczęła się komplikować, gdy Edwards rzucił w Covingtona butelką z wodą, co wymusiło interwencję ochrony.

Daro Lew zarzuca zawodnikowi UFC wzorowanie się na freak fightach!

Dariusz Kaźmierczuk, aktywny również na mediach społecznościowych, nie mógł się powstrzymać od skomentowania sytuacji. Przez Twittera skierował ironiczne słowa w stronę Covingtona, sugerując, że amerykański zawodnik mógłby czerpać inspirację z konferencji prasowych Fame MMA.

„Colby Covington wzoruje się już na zawodnikach Fame MMA i myślę, że oglądał nasze konferencje biorąc z nas przykład, widząc jego piękny strój, tak uważam”, napisał Kaźmierczuk.

Ironiczne spojrzenie Kaźmierczuka na sytuację zyskało uwagę fanów i mediów, stawiając pytanie, czy styl promocji i kontrowersyjne wypowiedzi znanego freakfightera rzeczywiście wpływają na zachowanie innych zawodników, nawet tych spoza świata Fame MMA. Ostatecznie, czy Covington rzeczywiście wzoruje się na stylu polskich freakfighterów, pozostaje kwestią otwartą.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!