fbpx
Boxdel ostro o Paluchu i Jodzie

Boxdel ostro o Paluchu i Jodzie

Spis treści - Boxdel ostro o Paluchu i Jodzie

Na salony powrócił konflikt sprzed roku Michała Barona z muzykiem, jakim jest Joda. Raper wyśmiewał twórczość grupy Masno, której liderem jest Boxdel znany nam jako Masny Ben. Potężny włodarz federacji Fame MMA – Michał Boxdel Baron podczas niedzielnych aferek oraz na swoim stories zahaczył o team BOR. Mowa tutaj o Jodzie oraz Paluchu, który jest założycielem wcześniej wspomnianego Poznańskiego Labelu Biura Ochrony Rapu.

Skomentował problemy rapera Jody, który założył własny Label, odchodząc z BOR. Na nagraniu Michał nazywa Jodę „psem Palucha”. Dowiadujemy się, że nie poszła mu sprzedaż Preorderu i próbuje zbudować wokół siebie atencje.

Pojedynek Boxdela z Paluchem?

Boxdel podczas jedynych ze swoich aferek powiedział, że na ostatnim Sun Festiwalu doszło między, nim a Paluchem do ostrej wymiany zdań, która mogła zakończyć się bójką. Paluch powiedział parę słów za dużo i zarzucił włodarzowi Fame wpieprzanie się na scenę rapową. Boxdel bardzo wkurzył się o takie słowa skierowane w jego stronę. Uważa, że raper chce wybić się na aferach i konfliktach, bo w ostatnim czasie nie jest o nim zbyt głośno.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!