fbpx
TrueMan

TrueMan

Zawodnik MMA TrueMan

Biogram

TrueMan - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

TrueMan - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

TrueMan – kim jest?

TrueMan, znany także jako Roman Pogosjan, jest twórcą o sporych zasięgach na platformach YouTube i Instagram. Po latach nieobecności na YouTube, postanowił powrócić, ale tym razem w zupełnie nowym wydaniu. Jego celem jest pomóc Nikicie Magical w wyjściu na prostą. TrueMan obiecywał dziewczynie nagrodę w postaci Rolexa, jeśli jej widzowie zdołają zdobyć 500 tysięcy obserwujących na Instagramie.

TrueMan – kariera na YouTube

Roman Pogosjan rozpoczął swoją karierę jako YouTuber, zakładając swój pierwszy kanał w 2016 roku. Na początku publikował ciekawostkowe filmy, ale zdobył największą popularność, gdy zaczął odkrywać różne kontrowersje dotyczące innych twórców. Jednak z czasem zaczął spotykać się z falą krytyki, gdy użytkownicy zauważyli, że nie zawsze sprawdzał dokładnie informacje przed ich publikacją.

TrueMan – kryptowaluty

Po zakończeniu swojej kariery na YouTube, Roman zainteresował się światem kryptowalut. Zaczął promować jedną z nich, ScanDeFi, przekonując, że może być to sposób na osiągnięcie bogactwa. Promowanie kryptowalut stało się dla niego nowym obszarem zainteresowania i sposób na zarabianie pieniędzy. Jednak warto zauważyć, że rynek kryptowalut jest dynamiczny i pełen ryzyka inwestycyjnego. Wiele osób ostrzega przed pochopnym angażowaniem się w tego rodzaju przedsięwzięcia bez odpowiedniej wiedzy i ostrożności. Inwestowanie w kryptowaluty wymaga dogłębnego zrozumienia rynku, analizy i świadomego podejmowania decyzji.

TrueMan – Nikita Magical

TrueMan, czyli Roman Pogosjan, powraca na YouTube, mając na uwadze nowe cele i wspierając Nikitę Magical w jej drodze do sukcesu. Jednak warto pamiętać, że jak każdy twórca internetowy, jest on również poddawany ocenie ze strony społeczności online.

TrueMan – walki MMA

Okazuje się, że Roman nie wykazuje chęci udziału w galach freak fightowych. Jak sam twierdzi walki to strata czasu, a czas to pieniądz. Nigdy nie podjął się żadnego starcia, ale możliwe że gdyby jego kariera potoczyła się w innym kierunku mielibyśmy okazję zobaczyć go w oktagonie.

TrueMan - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: TrueMan

Data urodzenia (ile ma lat?): 2003 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

TrueMan - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

TrueMan - Newsy