fbpx
Artur Gwóźdź z przesłaniem do federacji FEN po Gali KSW 88!

Artur Gwóźdź z przesłaniem do federacji FEN po Gali KSW 88!

Spis treści - Artur Gwóźdź z przesłaniem do federacji FEN po Gali KSW 88!

Po emocjonującej gali XTB KSW 88 w Radomiu, Artur Gwóźdź, ceniony menadżer w Polskim MMA, skierował swoje pozytywne słowa w stronę Fight Exclusive Night. W wywiadzie udzielonym Mariuszowi Olkiewiczowi z InTheCage.pl, Gwóźdź wyraził uznanie dla organizacji, zaznaczając, że powinni być dumni z osiągnięć swoich byłych zawodników, którzy teraz święcą triumfy na największej scenie KSW. Gwóźdź przytoczył przykład dwóch utalentowanych zawodników, Marcina Wójcika i Piotra Kuberskiego. Wójcik, który niedawno zakończył kontrakt z tą federacją FEN, zadebiutował w KSW 88, zwyciężając Henrique Da Silvę, podczas gdy Kuberski, były mistrz wagi średniej FEN-u, znokautował Bartosza Leśko.

Federacja FEN jest dobra w budowaniu talentów?!

Gwóźdź zwrócił uwagę na umiejętność FEN-u w budowaniu talentów, ale jednocześnie wezwał do schowania ego i złości, sugerując, że większa duma powinna być obecna w chwilach, gdy byli zawodnicy FEN-u osiągają sukcesy na wyższym poziomie.

„Dzisiaj powinniście być dumni z tych chłopaków, bo te chłopaki pokazują, że FEN jest na wysokim poziomie i ja jestem z tego faktu bardzo zadowolony” – powiedział Gwóźdź, przekazując pozytywne spojrzenie na rozwój zawodników FEN w KSW.

Owa wymiana pochwał między menadżerem a federacją podkreśla pozytywny wpływ FEN na rozwój polskiego MMA i zdolność organizacji wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom zawodników.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!