fbpx
Luis Henrique da Silva

Luis Henrique da Silva

Zawodnik MMA Luis Henrique da Silva

Biogram

Luis Henrique da Silva - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Luis Henrique da Silva - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Luis Henrique da Silva – MMA, kariera w KSW

Luis Henrique da Silva to brazylijski zawodnik MMA, który od kilku lat rywalizuje w polskiej organizacji KSW. Da Silva zyskał uznanie kibiców dzięki swojemu dynamicznemu stylowi walki oraz niezwykłej siłowej sile.

Brazylijczyk zadebiutował w KSW w 2022 roku i od razu zwrócił na siebie uwagę fanów. W swojej debiutanckiej walce pokonał przez nokaut jednego z najlepszych polskich zawodników swojej kategorii wagowej Tomasza Narkuna. Od tamtego czasu stoczył wiele innych udanych walk, zdobywając kolejne zwycięstwa i tytuły mistrzowskie.

Luis Henrique da Silva – Brazylia

Luis Henrique da Silva pochodzi z Brazylii – kraju, który słynie z bogatej tradycji sportów walki. Brazylijczycy od lat są uważani za jednych z najlepszych zawodników MMA na świecie i mają wiele sukcesów na swoim koncie.

Da Silva od najmłodszych lat interesował się sportami walki i rozpoczął treningi już jako dziecko. W Brazylii trenował m.in. brazylijskie jiu-jitsu oraz capoeirę – tradycyjny brazylijski taniec i sztukę walki.

Luis Henrique da Silva – UFC

W 2016 roku Luis Henrique da Silva podpisał kontrakt z amerykańską organizacją UFC. W swoim debiucie stoczył bardzo udaną walkę i pokonał swojego rywala przez nokaut. Od tamtej pory stoczył już kilka kolejnych pojedynków, z których większość zakończyła się zwycięstwami dla Da Silvy.

Dla wielu fanów MMA Luis Henrique da Silva to jedna z największych nadziei brazylijskiego sportu walki, a jego kariera w UFC jest bardzo oczekiwana. Brazylijczyk ma ogromny potencjał i na pewno będzie w stanie zdobyć wiele zwycięstw w tej prestiżowej organizacji.

Luis Henrique da Silva - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Frankenstein

Data urodzenia (ile ma lat?): 1989.07.13

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Brazylia

Luis Henrique da Silva - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:19

L:8

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Luis Henrique da Silva - Newsy